Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor a closty nem is hat, ha...

Akkor a closty nem is hat, ha nincs egyáltalán mellékhatáás?

Figyelt kérdés
szó szerint semmi, első nap volt hányás de azóta semmi, még a petefészkeim sem érzem nem szúr a hasam meg semmi. Barátnőm szerint lehet, hogy nem is hat. De sztem ez túlzás,h nem hat még peteérésem sincs szval talán lesz még mellékhatas, elvileg 17,napon vagy 18.napon van pém. ma 14.napon vagyok.22N
2017. márc. 6. 07:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosodtól kérdezd meg.
2017. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ma megyek, akkor megkérdezem, lehet h azért nincs mert napi 2xfél szemet vettem be, és nem hatott tényleg.:(
2017. márc. 6. 07:59
 3/17 A kérdező kommentje:
tökjó h a tesztes kérdések alatt van 5 komment LEGALÁBB.. ha nem 9... máskor azért sír mindenki szája h unják azokat a kérdéseket , van egy csomó kérdés az enyémen kivül , amit mindenki kb letoj, pedig lehet hogy tudna segiteni ha elolvasná... érdekes ez az oldal. nem is az zavar h ide nem irnak,mert clostit nem szednek sokan de h ennyire nem segitőkészek sokan..
2017. márc. 6. 08:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne hányni a clostytól? Hányadik naptól szedted? Én anno a 2. naptól szedtem 2x1 et, de semmi tünetem nem volt. Peteérés kb. 19-21. napon volt. Talán egy kis felpuffadás és több nyák volt a " tünet" pont tüszőrepedéskor de semmi más. És hatott a gyógyszer. Neked miért írta fel a doki?
2017. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs mellékhatása, hiszen hisztis vagy. :D :D :D


Viccet félretéve, nem függ össze a mellékhatás és a hatékonyság, ez nettó baromság. Életem során most vagyok a hatodik Clostys ciklusban, a legelsőben volt, hogy megszédültem párszor, az utána történő szedésekben nem volt semmi. Most sem, most vagyok a 12. ciklusnapon.


Megnéztem direkt most az a ciklust, amiben a kisfiam fogant Clostyval, a 15-17. ciklusnapokon volt ovufájdalom, de a hőgörbe szerint ekkor már túl voltam a repedésen.

2017. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nem hisztis vagyok hanem alapjáraton kimondom amit gondolok, aki ismer tudja,h ez nálam nem hiszti..csak na..:) köszönöm szépen. én is butaságnak tartom h ez azt mutatja nem hatásos. sehol sem írtam h hányni kell tőle, csak leírtam h én hánytam tőle :) mostmár okosabb vagyok köszi.:)
2017. márc. 6. 09:08
 7/17 A kérdező kommentje:

akkor majdnem egy napon vagyunk ha 12.napon vagy.:) drukkolok

utolsó előtti, :) azért kaptam mert 3 uh-s követésből egyszer láttunk peteérést de az sem volt egészen jól, a domináns tusző 12mm volt 19.napon és ott megállt a növésben. ciszta lett belőle ami a menzeszemme távozott,.:/ most félek h closti cisztat csinált nekem. dehát ma minden kiderül..:)

2017. márc. 6. 09:11
 8/17 A kérdező kommentje:
soha életetmben nem fordult elő velem h tojásfehérje szerű folyásom volt. erre ma itt van rengeteg. ezt pozitiv dolognak élem meg nagyoon nagyooon.:)
2017. márc. 6. 14:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Na látod!!!:-)

Sok sikert!

2017. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na látod, nem kell egyből keseregni! :) Sok sikert!
2017. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!