Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsra lenne szükségem a...

Tanácsra lenne szükségem a hőmérőzésben?

Figyelt kérdés

a ciklusom 8.napján kezdtem el, eddig sosem csináltam, clostit szedek, gondoltam megnézem a hőgörbe mit mutat majd.

azt nem tudom h hogy van ez ?? tüszőrepedés kiderül belőle? tök új vagyok a témában, lh tesztelek pár hónapja, de kíváncsi vagyok h a hőm alapján van-e tüszőrepedés,mert az ugye ki nem derül az LH tesztből.

letudnaátok irni h lekell essen a hő és ha igen meddig vagy h van ez? nagyon köszi :)



2017. márc. 3. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

NEm mindenkinél egyforma, van hogy nem esik le a hő, csak megemelkedik. A lényeg hogy minden reggel ugyan abban az időpontban mérd, ha digitálissal méred azt is hagyd bent 5 percig, szerintem a legbiztosabb hüvelyben mérni.


Belinkelem neked a mostani havimat, azon szépen látszik a tüszőrepedés.


[link]

2017. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogyan kell merni csak ertelmezni nemutudom a görbémet majd. :) koszonom szepen , meg is lesem.:))
2017. márc. 3. 20:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Es segitesz nekem mit nezzek rajta? Hol repedt?
2017. márc. 3. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor megreped a tüsző a szervezeted, konkrétan a petefészek sárgatest (progeszteron) hormont kezd el termelni ami megemeli a hőmérsékletet 4-5 tized fokkal. Vagyis az én görbémet értelmezve, 17-én volt tüszőrepedés. Ha létrejön a terhesség akkor fennmarad a hő, ha nem termékenyül meg a petesejt, vagy nem tud beágyzódni akkor leáll a progeszteron termelés, a hő leesik, és akkor megjön.
2017. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!