Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta után,...

Esemény utáni tabletta után, aki már használt, csak az első vérzés késett, vagy több hónapra borult a ciklus és össze-vissza jött meg? Ha késett elsőre, mennyit?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 21:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem is késett az esemény utánitól. Azóta itt szuszog mellettem a manó. Szerintem csinálj tesztet mert elvileg hamarabb kellett volna megjöjjön tőlle.
2017. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elso hasznalatnal megjott rendesen. Aztan ra 5honapra ujra hasznaltam akkor kesett. Utana ujra hasznaltam ra kb felevre es megsem jott masfel evig , csak hormonokkal bombáztak.. vegul megmutottek. Rá 4 évre babát szerettem volna, aki 3 év alatt jött össze.. szvak ezekkel jö vigyázni. Én bánom h nem hasznaltam gumit... sok sikert
2017. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amugy egyaltalan nem kell hamarabb megjojjon. Legtobbszor ugyanugy megjon ahogy szokott idore.
2017. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 hónapot "késett" 😂
2017. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En egyszer vettem be,de nem kesett,nem volt tobb,nem tartott tovabb.teljesen atlagos menzeszem volt utana.
2017. márc. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor átlagban a ti válaszaitokból az tűnik ki, hogy aki egyszer használja, annak ugyanúgy megjön. Mert azt olvastam, hogy általában 1 hetet késik tőle, ritkán előbb jön meg, stb...Van, akinek egy fél évig össze-vissza jött meg utána... Már van két gyerekünk, most volt egy baleset, pont úgy számolom, hogy peteérésem volt, emiatt kell használnom, mert nem szeretnénk harmadikat. Ma veszem majd be. Szerintetek, ha 5 lombikot már végigcsináltunk és már kaptam sok hormont, akkor már hozzászokott a szervezetem, nem fogja annyira felborítani a ciklusomat, ugye? Vagy igen? Remélem nem.
2017. márc. 7. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha akkoriban volt peteérésed lehet hogy már feleslegesen veszed be... Én is így jártam, az escapelle után 3 héttel pozitív lett a tesztem...

#4

2017. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemvárt előtt 1 nappal két negatív tesztet csináltam, másnap meg is jött, nálam használt.
2017. márc. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!