Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valakinek a premens...

Használt valakinek a premens tabletta menzesz beállítására?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem emlőproblémát okozott...
2015. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Azt amit kiirtál az nm használtam de a barátcserje kapszulát szedem és az is arra a célra jó h visszaálitja a menszeszt!

Ezt merem ajánlani mert nagyon jó!

2015. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A premensben is baratcserje van!


Nekem lótúrót sem ért! Mondjuk szerintem attól függ h mi a baj a ciklusoddal.

Nekem nehezen repedt meg a tüsző, ezért 2x vagy 3x is próbálkozott a szervezetem h megrepessze. Ez miatt voltak hosszú ciklusaim.

Szóval nekem a cickafark es a palastfu teák hoztak eredmenyt. 3. Hónapra lecsökkent a ciklusom 32 naposra, majd a 4. Hónapban babas lettem.


Neked amúgy mi a problémád?

2015. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pco-s vagyok és van mikor be áll a menzeszem 28 napra utánna nem jön meg csak gyógyszerrel
2015. ápr. 27. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, szerintem a pcos annál komolyabb betegség, mint hogy egy premens tabletta segítene a ciklusod helyrállításában. :(
2015. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!