Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovuláció környékén mindenna...

Ha ovuláció környékén mindennap együtt vagyunk, az baj?

Figyelt kérdés
tegnap pozitív volt az ovu tesztem,egyforma erős két csíkkal és együtt voltunk délelött. Ma megint pozi de ma erősebb a 2.csík mint a kontroll,tehát ma éjjel lesz ovum valószinüleg. ha ma is együtt lennénk az baj? mármint hogy igy lesz elég spermium,vagy nem lesz rossz a minősége? köszi aki válaszol

2017. márc. 7. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha párod rendben van nemgond , akkor nem árt a minden napos együttlét. tévhit h nemjó, akkor nem jó,ha gyengék a spermák. a clostisoknak(nekemis) minden napos együttlétek ajánlott a termékeny napokban.:) nekem tegnap mondta a doki h a tüszöm mérete alapján pár nap max és reped szval minden nap hajrázzunk. ma ovutesztelek.:)
2017. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Ha meg is termékenyülsz az a tegnap délelőttből fog létrejönni. 1 nap még kevés, hogy életképes spermiumok kerüljenek ki a mai együttlétből. Ettől Függetlenül ilyen tesztek ne akadályozzanak. Azt csináld amihez kedved van.
2017. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából másfél nap mert tegtnap délelött voltunk meg ma este lennénk. persze nyilván akkor vagyunk együtt amikor jól esik,de így 8 hónap próbálkozás után azért próbáljuk ebben a 3-4napban igazítani az együttléteket az ovuhoz. nagyon jó lenne már összejönne,én voltam vizsgálaton,hormont is néztek meg peteérést is,velem elvileg minden ok. van már egy kislányunk ő 4éves és nagyon szeretnénk tesót :) Köszönöm a válaszaitokat ment a zöld jelecske :)
2017. márc. 7. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!