Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor együtt voltunk,...

Hanga86 kérdése:

Peteéréskor együtt voltunk, rá 10napra pár csepp vér, barnázás, mindjárt megjön érzés, nemvárt első időpontja előtt - teszt. Járt így valaki, mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23-án volt peteérésem,így aznap,24-25-én is együtt voltunk a férjemmel.Jan.2-àn pár csepp vér volt,barnázás,így azt gondoltam hogy előbb megjön mert szúrt a petefészkem(90%ban a jobb) és mindjárt megjön érzésem volt.De azóta sincs semmi,ma már alig érzem a fájdalmat.Amúgy nekem mensi előtt 1-1,5héttel borzasztóan fáj a cicim,de most semmi.Péntekre (6.)nem várom,pontosabban addig már abszolút nem kéne megjönnie.Ma reggeli tesztem -,az új Predictor Earlyvel.Péntek reggel megint csinálok,egy 25-sel.Dokihoz 11-re van időpontom de eredetileg nem ezért.

Első babás hónapunk és borzasztó mérges leszek ha pont most szórakozik velem a szervezetem.

Volt már valaki hasonló cipőben?Beágyazódás lehetett?Pé óta hol full,hol félig fáfrányos a PG53,ill ovu tesztcsík is +.



2017. jan. 4. 19:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Dec.6-9ig volt meg a mensim.Mióta nem használom a Nuvaringet,átlag 31naposak a ciklusaim.
2017. jan. 4. 19:26
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben vagyok mint te nekem november harmincadikán jött meg utoljára 31-32 naposak a ciklusaim december 25 volt kevés pecsetelo vérzésem ami még elotte sosem. 1-én kellett volna megjinnie de semmi. Nekem is cicifajas menszesz elott egy hettel mar szokott jelentkezni ill.barnazni is szoktam elotte 1-2 napot de tök száraz vagyok és a cicifajas is két napja kezdodott csak. Most vagyok a 36. Ciklusnapomon... ilyen még sose volt.

30- án teszteltem de negativ lett ha addig nem jon meg akkor szombat reggel tesztelek.

Szerintem valoszinu neked is beagyazodastol can a barnazas. Szoritok nagyon!!

2017. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szia!végre nem vagyok egyedül ezzel a káosszal.Annyira jó lenne ha mindketten pozitívat tesztelnénk!
2017. jan. 4. 20:43
 4/16 Ági83 ***** válasza:
Szintén hasonló helyzetben vagyok,csak nekem barnáuás nem volt mindössze két wc papirnyi törlésnél élénk vér,(nyálkás). Bízom benne,hogy beàgyazódás lehetett,habár elöző két terhességem során ilyen nem volt. Kérlek írjátok meg mi lett végül. Én hétvégén tesztelek csak.
2017. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Énis csak szombat reggel úgy hogy hajrá csajok! Elso valaszolo voltam..
2017. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ági83 ***** válasza:
Írjátok meg légyszi majd,hogy mi újság! :)
2017. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ma megint úgy jártam,mint kedden (2-án).Wc papíron barnás vér,gondoltam tuti megjön.Hajnalba elmentem melózni és már úgy jöttem haza,h tutiegszívta magát a tampon.
2017. jan. 5. 11:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Folytatom: de csak barna maszatos volt.Semmi mindjárt megjön érzés,semmi cicifájás,csak néha továbbra is a jobb petefészkem fáj tompán.Komolyan kiakaszt a szervezetem...
2017. jan. 5. 11:51
 9/16 A kérdező kommentje:
Most teszteltem,egy X epillel és negatív.Hőm màr 37,hajnalba 36,8volt de beteg nem vagyok.Mensi sehol...Veszünk érzékenyebb tesztet.De akkor sem értem.33.nap.
2017. jan. 7. 07:29
 10/16 anonim ***** válasza:

39. Napomon vagyok és még mindig semmi .. a mellem több mint egy hete fáj egyre jobban. Csináltam két napja egy tesztet movu-val de negativ igaz du.csináltam de már ki kéne mutassa szerintem. Hétfön megyek dokihoz..Kérdező veled mi a helyzet?

Lilla

2017. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!