Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Terhes lehetek?

Segítség! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Január elején vesztettem el a szuzessegem, par behatolás történt ovszerrel abbahagytuk mert faj, a pasim nem élvezett el. Azóta 2x megjött a menstruaciom, igaz egy egy nappal hamarabb elso napokba erősebben utolsó 2-3 napba gyengébben. Ebben a hónapban, félidőben jobb oldali alhasi fájdalmakat ereztem atlatszos folyasom volt olyan felfazas érzésem volt. Nagyon bepanikoltam, mert néha meg most is érzem hogy faj picit, elméletileg nem lehetek ennyitol terhes de mar annyira parazok hogy mindent bekepzelek. Szerintetek?
2017. márc. 7. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2017. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mar annyi mindent végig olvastam, hogy alig látható kel ereket is latok mar a mellemen, amiket eddig nem lattam..
2017. márc. 7. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de olvass többet a témában, lehetőleg hiteles oldalon
2017. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A lehető összes oldalt szerintem végig olvastam mar..
2017. márc. 7. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ovszerhasznalat mellett nem vagy terhes, nyugi. Teljesen biztonsagos.
2017. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy felfázol, folyásod van nem terhestünet, valószínűleg elkaptál valami fertőzést a pasidtól. Ha megjön a menzeszed már majdnem biztos, hogy nem vagy terhes. Nem is értem mi van a mai lányokkal, én anno ha paráztam és megjött örültem, mint majom a farkának és nem azon rágódtam, hogy jajj, biztos így is terhes vagyok. Állítsd le magad kicsit, nyugi, védekeztél, megjött, nem vagy terhes.
2017. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örvendtem hogy megjött, csak hamarabb es kevesebbet tartott egy nappal meg picit mas volt mint előzőleg. De ha mar azóta 2x is megjött akkor biztosra kene vennem, ugye?
2017. márc. 7. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos, hogy nem vagy terhes.

De ha ennyire felsz, akkor szedjel antibebit az ovszer mellett.

2017. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már az is nagyon ritka, hogy valakinek megjön terhesen, csak valami barna maszat szokott lenni, nem olyan, mint a normál menzesz. A legtöbb nőnek egyáltalán nem jön meg ha terhes! De egyébként egy tesztcsík párszáz forint, ha ennyire parázol.
2017. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megjött, KÉTSZER is akkor mi a kérdés?? Sőt meg óvszert is használtatok és meg el sem ment a barátod???? Akkor mi itt a kérdés? Ha ennyire buta vagy akkor hanyagold a szexet mert nem való meg egy ilyen éretlen kislánynak mint te.
2017. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!