Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma már szurkál a petefészkem,...

Ma már szurkál a petefészkem, de csak 4 nap múlva lenne pé a naptár szerint. Lehet nekem előbb van, vagy ez csak előre jelzi, hogy lesz?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam csüt.,péntek illetve szombat reggel a legideálisabb a baba projekthez. Szombat reggel van a 14.nap,de most ezt a szurkálást nem tudom hova tenni,lehet lecsúsztunk róla mert előbb volt? Ma még azért próbálkozunk. Én még totál nem vagyok képben ebben pé témában. Köszönöm
2017. márc. 7. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
én második hónapja követem dokival a peteérésem, mindig 2 nappal repedés előtt kezd el nagyon szurkálni a hasam , órákig tart, olyankor 19-20mmes tüszőket szokott látni, ovutesztelek, és hőmérőzök is. próbáld ki te is az ovutesztet, hatásosmódszer h kideritsd mikor van ovilációd, fastes.hu-ról nagyon olcson lehet rendelni. darabja 100ft , remélem segitettem. amúgy nekem naptár szerint 14.napon van pém,de igazából 16.napon néha 17.napon.. a folyásodat és tuneteket figyeld. folyás (tojásfehérjés) utan 1-2 nappal van tüszőrepedés/ peteérés végbemenetele.
2017. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!