Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek faj a tuszorepedes?

Nektek faj a tuszorepedes?

Figyelt kérdés
Nekem eddig sosem fajt. Most rasegitettunk closival mert lehet soha nem is volt tuszorepedesem, most feszul es szur a hasam, az alhasam es a mehem nemtudok szinte ulni sem. Hetfon az orvosom 19mmes tuszot mert? Lehet h nemtud megrepedni azert faj? Tud valaki segiteni? Ma van extra eros pozi tesztem. Egyutt szerettunk volna lenni de ha nem mulik el akkor csak hnap ebedszunetben tudunk. Tegnap este egyutt voltunk az "nyerhet?"
2017. márc. 8. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindig faj. Pl mensi idejen en nem erzek semmit, nem gorcsolok, de peteeres elott mar 2-3 nappal kezd idonkent szurni egyik olsalon a petefeszkem. Ezzel egy idoben szokott valtozni a folyasom is.

Az tuszorepedes kifejezetten rossz, fel oras-oras eros, szuro fajdalom, faj az alhasam is, de annyira, hogy ulni alig tudok, a vegbelhez is kisugarzik a fajdalom.

Nekem semmi bajom nincs az ovummal, 20 eve 28 napos ciklusaim vannak kozepidos peteeressel, 6x voltam terhes (tobb vetelesem is volt), elso-masodik ciklusban estem teherbe, amikor nem vedekeztunk.

De pl pecseteloverzesem soha nem volt ciklus kozben sem peteereskor, sem beagyazodaskor (mert ilyen is szokott lenni).

Szoval nalam egy normalis peteeres/tuszorepedes jar ilyen fajdalommal.

Tobb orvosnak is emlitettem mar, volt, hogy peteeres elott/utan is neztek uh-val idonkent, de mindig rendben volt minden.

2017. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia ooo Isten kuldott teged, hogy megnyugtass. Ugyanez van nalam, minden stimmel. A vegbélbe is kisugarzik. Mar ma este 6ota tart most atment kicsit enyhébb gorcsokbe meleg parnaval nyugtatom. Szted legyunk egyutt ha tegnap este voltunk?
2017. márc. 8. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem mensis fájdalmaim vannak.

1-2 napig.Algoflex-M vagy Nospa nekem szokott segiteni.

2017. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugy értettem mensis erösségü
2017. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs itthon semmim. A hasmelegito segitett.:) koszi h te is irtal
2017. márc. 8. 19:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a fájdalmak vannak nàlam is ès mindig azt hittem hogy biztos a tűszőm repedt meg.De amikor ezt éreztem akkor valojàban mégcsak peteérésem volt ès a tüszörepedést meg sem éreztem.Ultrahangos peteérès követésen szembesültem vel.
2017. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem doki szerint ma / holnap esedekes a repedes, mivel 19.5mm es tuszot mert hetfo este, es minden nap napi 1.5-2mmet novekednek, ami azt jelenti most kb 22mmes tehát repedési méretet elkellett érnie :) plusz az ovuteszt ma extra pozi de holnap is nezem.:) koszi.hogy irtad ezt kedves utolso , mi egyuttleszunk minden nap tovabbra is , doki a 19.ciklusnapig minden napi egyuttletet javasolt, a 14.ciklusnaptol. :) ez a 16
2017. márc. 8. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudom pontosan, mint jelent a fájdalom, de nekem a 13. napon volt. Amikor éreztem, hogy kezdődik, akkor voltunk együtt, és baba lett belőle, elsőre.

Ha nem is minden ciklusban, de nekem gyakran szokott fájni fél-1 napig, erős fájdalommal, amit írsz, hogy még ülni is nehéz, nem hogy szexelni, szerintem el se bírtam volna viselni. Szerintem ha ennyire fáj, nem szabad eröltetni. A tegnapi jó lehet, vagy legközelebb próbáljátok a fájdalom legelején, mint mi.

2017. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta h kiírtam elmult a fajdalom. Kb 2 oran az tartott :) siman egyutt voltunk elso egy perc kellemetlen volt de utana semmi rosszat nem ereztem.:) szval rajtunk mar nem mulik.:)
2017. márc. 8. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz tesztelni?
2017. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!