Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek faj a tuszorepedes?

Nektek faj a tuszorepedes?

Figyelt kérdés
Nekem eddig sosem fajt. Most rasegitettunk closival mert lehet soha nem is volt tuszorepedesem, most feszul es szur a hasam, az alhasam es a mehem nemtudok szinte ulni sem. Hetfon az orvosom 19mmes tuszot mert? Lehet h nemtud megrepedni azert faj? Tud valaki segiteni? Ma van extra eros pozi tesztem. Egyutt szerettunk volna lenni de ha nem mulik el akkor csak hnap ebedszunetben tudunk. Tegnap este egyutt voltunk az "nyerhet?"
2017. márc. 8. 18:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Legoszor majd a 11.dpon 10nap múlva!:)
2017. márc. 9. 19:53
 12/13 anonim válasza:
Kedves kerdező. Sikerült végülis teherbe esned? Én most ugyan ugy szenvedek peteéréssel...
2019. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen 2017 júliusában lettem terhes,vagyis júniusban mert július 9-en teszteltem pozitívat.. most 22 hónapos lesz a fiam 2 nap múlva. :)

Amugy fájt a tüszőrepedes, vagyis nem az, hanem a folyadék ami utána maradt. Így volt végig,mikor sikerült akkor is.

2019. dec. 31. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!