Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki állapotos mikor...

Ha valaki állapotos mikor magas a hőmérséklete?

Figyelt kérdés
Csak reggelente? Vagy ez nem is terhességnél van, csak peteérésnél?
2010. máj. 10. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ovuláció után felmegy a hő, ami kitart a nemvárt menziig kb. Van, akinek előtte 1-2 nappal, van, akinek később, de ha megjön, akkor leesik a hő. Ha nem esik le, és nem jön meg, akkor érdemes tesztelni, az már babára utalhat. De a menziig mindenképp fent kell legyen a hő, akár van baba, akár nincs.(a progeszteron miatt)
2010. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogyilyen kielégítő választ kapok:) Csak azért kérdeztem ,mert fog.gátlót szedek fél éve és volt vele egy kis gond. Az orvosom Norcolutot írt fel(de nem mondta, hogy kell mellette kiegészítő védekezés). Ezt 10 napig kellett szednem(naponta 2). Azt mondta az utolsó naphoz képest max. 20 nap múlva meg kell jönnie. Tegnap volt az utolsó nap. Már délután is éreztem, hogy mintha kicsit magasabb lenne a hőm, és mikor munka után hazaértem megmértem és 37 fok volt. De akkor valószínű csak hamarabb megjön a 20 napnál ugye?
2010. máj. 10. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudni...
2010. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most már 37,3! Lehet csak lázas leszek...
2010. máj. 10. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
És most mi a helyzet?
2010. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azóta megjött, már nincs is hőemelkedésem... Nincs babó:(
2010. máj. 19. 07:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Azt hittem, nem akartad, mert írtad a gyógyszert...
2010. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nem akartam, csak nem terveztük, én úgy mondanám! Még gyógyszert szedek, de ha lett volna örültünk volna neki... Bár sztem így,h szedem a gyógyszert elég veszélyes lett volna rá! Bár nem tudom!
2010. máj. 22. 10:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért inkább jobb mégis előtte 1-2 hónappal abbahagyni. Sok sikert!
2010. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!