Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés előtt kb 2...

Tüszőrepedés előtt kb 2 nappal voltunk együtt, lecsúsztunk róla tutira?

Figyelt kérdés
pozi ovuteszt előtti nap este együtt voltunk, pozi napon nem és aztán csak tüszőrepedés estéjén, pont lecsúsztunk ,ugye? vagy elélhettek addig a spermiumok?
2017. márc. 10. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán élhetnek három-négy napig! A lány, azaz az X-es ondósejtek bírják tovább, ilyen esetben nagyobb az esélye lány fogamzásnak:-)!
2017. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
első baba lenne, ez a 8.próbálkozós hónap kezdek elkeseredni.. a doki mindent rendben talált, párom megy vizgsláatra ha most sem jött össze. Köszi az infóót , igazából a neme mindegy.:) csak jöjjön és érkezzen meg egészségesen.:) az is elég ha 48-55 óráig éltek a katonák.:)
2017. márc. 10. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá katonák:-)! Nekünk első baba 1 év 8 hónap után sikerült, tudom milyen a várakozás!
2017. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nálatok mi volt a gond? mivel sikerült?
2017. márc. 10. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív ovu teszt után a harmadik nap szokott lenni a tüszőrepedésem. Pl ha csütörtökön volt pozi az ovu tesztem, akkor vasárnap reggel vagy délelőtt lesz tüszőrepedés.
2017. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod?uh alapjan?:)
2017. márc. 10. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tüszőrepdés után 14 nappal van a menszi kezdete. Nekem pont így szokott megjönni.
2017. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja.. hat en is igy voltam. De kiderult h napot kell csak kivonnom.:)
2017. márc. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!