Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, aki missed ab...

Van itt valaki, aki missed ab után most kezd el próbálkozni?

Figyelt kérdés
Mennyi időt kellett várni? Milyen kivizsgalasok voltak? Milyen vitamint szedtek?
2017. márc. 10. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

3 hónapot kell várni. 1 után még nem szoktak senkit kivizsgálni, de egy hormonvizsgálatot, IR-t, pajzsmirigyvizsgálatot kérhetsz, ezek a legegyszerűbbek.

Bármilyen terhesvitamin megfelelő.


A missed ab legtöbbször azért következik be, mert beteg a baba. Nagy eséllyel a következővel nem lesz semmi gond.

2017. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelen! :) November végén volt a küretem, 3 hónapot kellett várnunk. Nálam PM alulműködésre derült fény, január óta gyógyszert szedek rá, de sajnos nem rendeződött így sem a menzeszem. Ha neked rendszeres, szerintem nem kell aggódnod. Terhesvitamin mellett az orvos javaslatára + D- és E-vitamint, illetve a pajzsmirigy miatt szelént szedek. Sok sikert!!!
2017. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Szeptember végén veszítettük el a 16. Héten a babánkat. Művi úton fejezték be. Januárban volt az első próbálkozós hónapunk. Februárban már pozitív lett a tesztem. Múlt héten voltam orvosnál. Minden rendben. Nincs semmi plusz vizsgálatom, és semmit nem kell szednem (vitamin és magnézium). Jelenleg 9;6hetes vagyok.

2017. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!