Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt márkát...

Terhességi teszt márkát tudnátok ajánlani, ami már a nem várt előtt pár nappal kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
30 napos a ciklusom és a 28-on kellene tesztelnem. Férjem vett egyet, mondtam neki, hogy ilyent vegyen, mondja a gyógyszertárban, hogy legyen nagyon érzékeny. Valami 25-ös érzékenységű, de az van beleírva, hogy a nem várt után már 1 nappal kimutatja, hát nekem előtte kellene...
2017. márc. 12. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez a terhesség téma iszonyú kényes. Lehet, hogy 30 napos a ciklusod, de nem tudhatod, hogy mikor fogant, mikor volt peteérésed, hacsak nem vagy megrögzött és méred a hődet, ovu tesztelsz stb.


A tesztekre meg nem írhatják rá, hogy x nappal menstruáció előtt kimutatja, mert az "csalás" lenne. A hcg-nek idő kell míg kimutatható lesz. Lehet a vérzés várható napján már pozitív is, de előfordul, hogy pár nappal később lesz csak az.


Nyugodtan tesztelj ezzel, max pár nap múlva megismétled, ha bizonytalan az eredmény.

2017. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van amire ráírják, hogy, előbb kimutatja, pl. predictor early, de szerintem ugyanolyan, mint a többi, 25-ös teszt, a 10-es tesztek érzékenyebbek, vegyél olyat.
2017. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
CB, vizeletsugaras is meg digitális is. Facelle, predictor early, walentin, gólyahír. Nekem ezek lettek pozik nemvárt előtt, persze nem egy terhességnél használtam mindet.
2017. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*egyébként 2 nappal teszteltem velük nemvárt előtt, a walentinnel 3 nappal előtte.
2017. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Facelle erzekeny, nekem elmaradt napjan egyertelmu pozi volt, tehat elotte 1-2 nappal is kimutatta volna.

DE: ha nem kozepidoben volt peteeres, hanem kesobb, nincs az a teszt, ami kimutatna ilyen hamar.

2017. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát leírom, ha valaki még olvassa: egyszer voltunk csak együtt ebben a hónapban, így ha terhes vagyok, akkor aznap kellett lennie a peteérésnek, mert úgy tudom 12-18 óráig tart csak. Ha akkor teherbe estem, akkor a ciklus 15. napja volt, tehát ez a hónap egy 29 napos ciklus. Mert peteérés után két héttel jön meg a vérzés, ha jól tudom. Emiatt könnyebb kiszámolnom a nemvárt időpontját, mert csak egyszer voltunk együtt. Így vasárnapra esik a nemvárt, de nekem már szombaton tudnom kéne. Most akarom eladni a babaruhákat szombaton bababörzén, és ha pozitív, akkor nem adom el, emiatt a vasárnap már késő lenne. Emiatt nem jó 1-es, ha várok pár napot, nekem szombat reggelre tudnom kell, hogy megyek-e árulni, vagy átadom másnak az asztalt, amit már lefoglaltam! Remélem nem járok úgy, hogy negatív, mert korán teszteltem, aztán eladok mindent, aztán később meg pozitív lesz, bár, amilyen szerencsés vagyok... Egyébként gólyahírt vettem ma, ami 10-es.
2017. márc. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!