Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a nem várt előtt,...

3 nappal a nem várt előtt, lehetek e terhes? (Legfokeppen azoktol varnek valaszt akik mar jartak hasonlo cipoben )

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 nap van meg a menstruaciomig,leirnam a honapomat,mi mikor es hogyan zajlott.

5-6ig volt meg es nem is tul sok. Hasznaltam peteeres tesztet 16-17.en erosen pozitivat mutatott aztan ugye egyre halvanyabb volt. 15,17,18 voltunk egyutt. 25en erosen nyilallo erzes volt alhasnal este elalvas elott nagyon de napkozben is erezheto volt. Tudom hogy sokan nem orulnek ha valaki azt irja,nezegeti a mehszajat...de nekem erosen fent van es nehezen elerheto,korulbelul mintha az orrom hegyet piszkalnam "

Valaszokat elore is koszonom,es kerlek aki csak piszkalodna ,kimeljen meg tole.



2017. jan. 30. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Most erre, mit válaszoljunk senki nem lát beléd.

Egyébként meg dugdosd csak fel a kezed, ez borzasztó veszélyes a korai terhességben elkapsz vmi fertőzést, és nézhetsz.

2017. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha védekezés nélkül szexeltél akkor mindig van rá esély hogy Terhes legyél
2017. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen, lehetsz terhes. Mint minden egeszseges no, aki peteerese kornyeken vedekezes nelkul szexel. Mi a kerdes?
2017. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves elso megvalaszolo! Varom ,hogy valaki hozzaszoljon ,akibek volt mar hasonlo problemaja,vagy van tapasztalata,masfel ev probalkozas utan ,elkeseredve mar eljutottam odaig,hogy irok egy kerdest hatha kapok valami jo valaszt.

Amugy meg semmi problema nincsen abbol ha az ember ismeri a testet es neha "megvizsgalja magat". Egyebkent nem fozes kozbe zsiros lisztes kezzel gondoltam egyet es felnyultam magamnak....

2017. jan. 30. 11:40
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Minden gyerekes nonek hasonlo tapasztalata van. 3 nappal mensi elott minden szexelo es nem vedekezo no vagy terhes vagy nem.
2017. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Csak azt nem értjük, fogd már fel hogy mi a kérdés ?
2017. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha ugy kezdem h 3 nappal a menstruacio elott ..lehetek e terhes ???? Es utanna leirom hogy miert is kerdezem.akkor csak en latom a kerdest ????
2017. jan. 30. 11:45
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Peteereskor szex, nyilallo erzes es kemeny mehszaj, ekre gondolsz mint tenyek? Meg ezek ismereteben is az a valasz hogyvagy terhes vagy vagynem.

Nyilallas kismillio dolog miat lehet, a mehszaj meg akkor hasonlo orrhegyhez ha termeketlen napok vannak.

Ezek semmit nem jelentenek.

2017. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, 3 nappal VÁRT előtt pozit teszteltem, szóval terhes voltam.
2017. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) az teljesen jo dolog.gratulalok! Orulnek neki enis...de mar tesztelni sem merek.volt mar hogy 22 napot is kesett aztan semmi.ennyi honap utan mar .....felek is sok csalodas volt. Mult honapban haszurkalastol hanyingerig minden volt.. Es megsem volt semmi.
2017. jan. 30. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!