Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól mensturació...

Előváladéktól mensturació alatt lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagy hibát követtem el, és tisztában vagyok vele, szóval kérlek kíméljetek az oktató kommentektől. A minap le szerettem volna feküdni a barátommal.

Minden jó volt, de egyszerűen túl szűk voltam és nem tudott belém hatolni gumival. Megpróbálta gumi nélkül, de már nem volt neki teljes merevedése, viszont azt nem tudom, hogy előváladéka volt-e. Kb 1-2 centire hatolt belém. Rögtön ezután megjött a menstruációm. Ha mégis volt előváladéka, akkor az be tudott jutni belém? És ha bejutott, akkor mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok annak ellenére, hogy megjött?

Köszönöm a válaszokat.


2017. márc. 12. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, de nagyon kicsi az esélye ilyenkor.
2017. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs sok esélye, aktus után 14 nappal már mutatja a teszt.
2017. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Uristen...még mennyi idiota kerdes lesz. De mikor valaki feltesz egy kb normalis kerdest valasz alig erkezik.
2017. márc. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, a leírtak alapján ez egyértelmű.
2017. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!