Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye hogy terhes...

Mennyi az eselye hogy terhes vagyok, ha megjott?

Figyelt kérdés
Megjott idoben,4napot tartott (szokasos) de utanna is megmaradt a fejfajas es a hatam is faj a lapockam korul.
2017. márc. 13. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyi. 4 napnyi normál vérzéssel nem maradna ott az embrió. A lapockafájás nem függ össze terhességgel a 9. hónapban sem. :)
2017. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött, szerintem nem vagy terhes. Tesztet csináltál egyébként? Volt terhesség? Mert ha volt pozitív teszted és menstruáció is, lehet vetélés, de kezelhető gyógyszeresen hogy megmaradjon, ha nem indult be a vetélés
2017. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
meg nem teszteltem,mert csak szombaton mult el a verzes,de ha nem mullik el a fejfajas meg a tobbi akkor teszt es utanna doki lesz a vege...csak eloszor a terhesseg jutott eszembe,mivel sokszor hallottam h lehet verzes terhesseg elso honapjaiban...gondoltam,h a lapocka koruli fajdalom nem nagyon a terhesseg jele,ezert emeltem ki h ott faj
2017. márc. 13. 21:01
 4/7 A kérdező kommentje:
de ezelotti menstruacio vegen teszteltem(16nap egyuttlet utan),mert az elott volt 1x vedekezes nelkuli (megszakitasos) egyuttletem es az negativ lett
2017. márc. 13. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Osszegezve : ezelott kb 1,5 honapja volt megszakitasos modszerrel torteno egyuttletem.Utanna megjott a menstruaciom,de megis feltem emiatt ennek vegen,16nappal az egyuttlet utan teszteltem (negativat).Utanna meg voltam egyutt a parommal,de minden alkalommal gumival védekeztünk.Ezelott kb 1hettel is megjott,tartott 3napot rendesen es 4nap csak enyhen (de nalam ez a szokasos) .Most pedig fejfajas gyotor es lapocka/lapocka alatti fajdalom+mintha mindig kimerultnek ereznem magam.
2017. márc. 13. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, főleg nem a másfél hónappal ezelőtti megszakításos szextől.
2017. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

A hátfájás nem terhes tünet, és a fejfájás is ritkán.

2017. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!