Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek pozitiv...

Van itt olyan, akinek pozitiv lett egy terhessegi tesztje, eztan megis megjott a menzesze es nem volt terhes?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Igaz 2 napot késett és 2 tesztem is pozitív volt. Akkor azt hittem rossz volt a teszt, ez lett volna az első terhességem.

Aztán csak kíváncsi lettem így olvasgattam, sokszor megesik. Elindult valami majd megszakadt. Sajnálom! Tudom nem vígasz, de jobb ilyenkor, mint amikor már szívhang is hallható.

2016. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez a kemiai terhesseg.
2016. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
előfordul elég gyakran olyan, hogy az embrió beágyazódik, de pár nap múlva (általában valami súlyos kromoszómarendellenesség miatt) elmegy a baba. Az ilyet a legtöbb nő észre sem veszi, vagy maximum úgy, hogy pár napot késik a vérzése. Persze ma már annyira érzékenyek a tesztek, hogy ezt a rövid terhességet is ki lehet muatatni.
2016. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. nov. 15. 21:32
 5/10 Heatherx ***** válasza:

Én mindenesetre felkeresném az orvosom.

Nekem az egyik barátnőm terhes volt, viszont 4. hónapig menstruációja volt.

Persze Ő csak akkor vette észre, mkor már mozdult a kicsi.

Nem akarok hamis reményeket kelteni, de vannak ilyen esetek is egyébként.

2016. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia, nekem is volt négy pozitív tesztem, aztán kb. egy hét után megjött, vagyis spontán elvetéltem, nem erősödött a második csík egyik teszten sem, úgyhogy sejtettem, hogy valami nincs rendben
2016. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. 3 ciklussal ezelőtt 2 db pozitív (halvány, de fotón is látható) tesztem volt. Egyik 2 nappal nemvárt előtt estiből, másik pont a nemvárt napján reggeliből. Aztán nemvárt napján este megjött.
2016. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom a valaszaitokat. Ti teszteltetek menzesz utan, h biztosak legyetek benne, h nincs baba es nem terhesseg közben vereztetek v esetleg elmentetek nogyogyaszhoz?
2016. nov. 16. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem teszteltem már. Erős élénkpiros vérzésem volt, mint szokott és ugyannyi ideig is tartott, mint mindig. Meg akkor ugye én a teszt eredményében is kételkedtem.

1-es

2016. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha a kontroll csik megjelenik, akkor elvileg jo a teszt. Mostanra ugy tunik, h nekem is elenkpiros, a megszokottal nagyjabol egyezo lefolyasu menzesz lesz belole. Eddig volt ey kis bizonytalansag, mert barnazassal, aztan enyhe verzessel, szoval kisse nehezkesebben indult. Ilyen is volt mar, arra vartam, h lesz-e olyan eros verzes belole, mint szokott. Ugy nez ki, h igen...
2016. nov. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!