Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu körüli mindennapos együttl...

Ovu körüli mindennapos együttlétnél tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kétnaponta javasolt az együttlét a nagyobb esély érdekében, de a férjem távol volt, és az ovu előtti napokban érkezett haza. Így nem sikerült csak minden másnapra időzíteni az együttléteket, túlságosan ritkának éreztük :) Nem görcsölünk rá a gyerekprojektre, de kíváncsi vagyok, hogy mennyivel rontja az esélyeket, ha nem vártunk két napot, hanem minden nap együtt voltunk (5 napos időszakról van szó, amikor itthon volt, mert külföldön dolgozik).

A teherbeesni kívánó nőket riogatjuk, hogy sokat csökken az esély ha túl gyakori a szex ovukor, a fiatal tiniket pedig ijesztgetjük, hogy bizony lehet terhesség akkor is, ha csak mensikor voltak együtt :P Szóval reális esélyekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi :)


2017. márc. 13. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ket egyforma ember, par, helyzet, esely.

Felesleges az ilyen talalgatas. Volt, hogy egyszer voltunk egyutt egyik honapban, megis terhes lettem.

2017. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi 1-2 naponta voltunk.mindig. de Clostilbegytes hónapban minden nap es sikerült. Pedig a párom spermái nem tokeletesek. Csak lehet h segitett neki h elotte 3 honappal elkezdett napi 2000mg C vitamint es napi 400mg e vitamint szedni+ cinket!:)
2017. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!