Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt velemenyek/tapasz...

Clostilbegyt velemenyek/tapasztalatok! Kinek sikerult tole a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!ma voltam dokinal es clostilbegytet irt fel,hetfotol kell kezdenem szedni nap 2x1et.

Mar tobb mint 1eve szeretnenk babat remeljuk most ez segit.

Valakinek esetleg mar segitet?mennyi ido kellett hozza,h jojjon a baba?


2017. febr. 16. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam a második clostys stimuláció már sikeres volt.
2017. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok:)es elotte mennyi ideig probalkoztatok?(ha szabad tudni)
2017. febr. 16. 17:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Es neked figyeltek uh-n?
2017. febr. 16. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig próbálkoztunk előtte. Igen, ultrahangra jártam 2-3 naponta. Ti mióta próbálkoztok?
2017. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebbe a honapba lesz masfeleve h probalkozunk.ma voltam orvosnal es ma is irta fel a gyogyszert majd hetfon kell elkezdenem szedni,de nekem nem mondta,h figyelne majd uh-n,meg ha jol lattam akk nincs is neki uh-ja :/
2017. febr. 16. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol jársz a ciklusodban? Nekem a ciklus 2. napjától kellett szednem. Mondott valamit, hogy mi lehet a probléma?
2017. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendszertelen ciklus,hol idobe jon meg hol nem,most 2hetet kesett ma reggel jott meg es mondta h menzesz 5.napjatol kezdjem el szedni 5napig napi 2x1et utanna 3napig ne legyunk egyutt parommal majd 4napig igen es utanna menjek vissza megvizsgal es ha kell akkor ir fel meg belole.

De olvastam itt tobb kerdest is es a legtobb embernek kovettek uh-n

Neked,hogy kellett szedned?es nalad mi volt a problema?

2017. febr. 16. 18:33
 8/9 anonim válasza:
Egy ismerosom szedett Clostyt es elso honapban osszejott nekik a baba. Remelem neked is sikerul elsore.
2019. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok,


Az elso honapban 1-1 szemet szedtem 5 napon keresztul a 3-7.napokon magamtol, a 2.-ban 2-2 szemet 5 napon keresztul a 2-6.napokon orvos javaslatara. Ossze is jott a baba a 2.honapban.:-) Masodik gyermekunk lesz.

A ciklusaim rendszeresek, 28 naposak. A10. napon voltam a nogyogyasznal Ultrahangos nyomonkovetesen. A peteerest ezutan LH teszttel kellett nyomonkovetnem, ami a 2. honapban nem jelzett pozitivat, meg is volt peteeresem, (ez a 2 szemnyi Closty eleg eros peteerest hozott nalam, ereztem napokon keresztul. Az orvos szerint nem mindig mutatja ki az LH teszt a peteerest, ezert 12orankent erdemesebb nezni.)

A peteeres utan egybol el kellett kezdenem az Utrogestant, napi 3-at, amit a 10. hetig folytatnom kell.

Amit ezen kivul tettem: A peteeresig cickafark teat ittam ehgyomorra, majd a peteeres utan ezt levaltottam ugye az Utrogestan kupra. Palastfu teat nem ittam, mert az Utrogestanban meg tobb a progesterone. Vitaminok, amiket szedtem honapokkal elotte: D (8000NE), E (400Iu), szelen (pajzsmirigy miatt), folsav (napi 1), omega3 (a hatoanyag-tartalomra nem emlekszem - napi 2 szem egy hatekonyabb fajtabol). Letrox 50-et szedtem enyhe pajzsmirigy alulmukodesre. Az IR gyanura myo-inositol port szedtem, ami szepen karbantartotta az inzulinomat. Korabban Meforalt kapta, de az ketszeresere emelte a 120perces ertekemet, es belgyulladasom lett tole.

Szerintem nem igaz, hogy nem segit a Closty. Altalanossagban segit. Akiknek nem, ott komplexebb dolog allhat a hatterben.

2019. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!