Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozós hónapban levők,...

Próbálkozós hónapban levők, ovu-körüliek, hogy sikerül ez a hónap?

Figyelt kérdés
Kérdésem azokhoz szól, akik most próbákoznak ismét, ovu előtt vagy ovu-körüli időszakban vannak. Sikerül úgy és annyiszor együtt lenni, ahogy terveztétek? Használtok ovu-tesztet vagy hasonlót? Mikorra nem várjátok? Nekem hosszabb a ciklusom, úgyhogy én április elsejére nem várom, 4 nap múlva ovu a kalkulátor szerint. De ez csak hozzávetőleges, amúgy is ugyanannyit vagyunk együtt mint máskor. Tesztet nem használok még ebben a hónapban.
2017. márc. 14. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Elvileg pont ugyanúgy állok, mint te:) péntekre jósolja az app az ovut, elsejére pedig a menstruációt. Bár eddig a ciklusaim 29 naposak voltak, a legutóbbi pedig csak 26 napos, de a progi a 29 nap alapján számolt most is.


Remélem sikerül jól időzítenünk ebben a hónapban. Igyekszünk, de félő hogy mindkettőnknél jön a megfázás/torokgyuszi. Reméljük, nem befolyásol..

2017. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ó, de jó, hogy hasonló időben járunk!!! :)

Várom az időnkénti beszámolót :) Mennyi ideje próbálkoztok?

2017. márc. 14. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ma kéne megjönnie, egyenlőre nem úgy néz ki, mint ami meg akar jönni. Hátha az előző hónapban sikerült :-) Ha nem, akkor 27.-én lesz ovulációm, mivel párommal csak hétvégéken tudunk együtt lennie, ezért pont jól jön ki, mert 25-26.-án itt lesz. Ha most megjön, akkor áprilisban 10.-ére nemvárom.
2017. márc. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, update:

Voltam nőgyógyásznál, megállapította hogy már megvolt a tüszőrepedés, valószínűleg ma hajnalban. Így ez a ciklusom is rövidebb lesz, módosult a nemvárt napja 30-ára.

A doki aranyos volt, haza akart zavarni az uramhoz hogy még időben együtt tudjunk lenni:D Sajnos esélytelen, így a tegnap reggeli akcióban tudok csak reménykedni.

Egyébként másfél éve próbálkozunk. És Ti?

2017. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Örülök a híreknek, szerintem sikerülni fog nálatok ha volt előtte együttlét :)


Nekem holnapra jelzi ki az ovut az applikáció, ma volt együttlét, holnap távol leszünk egymástól. Vasárnap lehet megint egy kis összebújás. Remélem azért összejön! Írjatok mi a helyzet veletek, van-e valami tünet (beágyazódásos vérzésre gondolok), stb!

2017. márc. 17. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Miujsag??
2017. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!