Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt peteérésem a teszt és uh...

Volt peteérésem a teszt és uh is igazolta . DE?

Figyelt kérdés
Volt peteérésem de utána a hom 36.3 maradt folyamatosan. Néha a hasam szurkál. Nézték a pajzsmirigy működését az is jó. Nem értem most miért nem megy fel a hőn. Előző hónapban clostylbegit és inofolic kombinációja volt de ettől sem estem teherbe igaz akkor a peteérés után magasabb volt a hom de az ingadozott. Most minden reggel ugyan annyi egy hete a peteérés után. Valaki valami jó tanácsot aki járt már így? Atfuvast nem csinálnak mondván tavaly májusban elveteltem így biztos átjárható a pezevezetek
2017. márc. 15. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mêgsem tudott megrepedni a tüsző. Vagy elromlott a hőmérőd. :-)
2017. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alaphődhöz képest sem emelkedett , mindig ugyanakkor mered? Megvan a 6 óra alvás minimum? Szájban méred es digitalissal?

Amugy amig nem esik le ezzel semmi gond sztem. Nem utal pajzsmirigy gondra csak 36 alatt, de akkor sem feltétlen. Hányadik dponal tartasz?:) nincs progeszteronhiányod? Nekem most irtak fel aztol vegre felmeng

2017. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól végre felment*

( closti+ duphaston) nemsokára tesztelhetek.

Utolso voltam. DRUKKOLOK.:)

2017. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos attól, hogy tavaly átjárható volt a petevezeték, nem biztos, hogy most is az. Úgy tudom, hogy a vetélés növeli ennek az esélyét.
2017. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem értem mert a dokik azt mondják átjárható ha egy évvel ezelőtt teherbe estem. Most vagyok a 20. napon. Peteérés volt hisz 4 clostis hónap után most épp pihentetni kell. Lányom második clostis hónapba fogant
2017. márc. 16. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!