Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29-én volt peteérésem. Ma nem...

Szandi9801 kérdése:

29-én volt peteérésem. Ma nem kelle megjonnie de megis negativat teszteltem. Mar ezelott egy hettel is probalkoztam a tesztel de nyilvan korai volt. De elkepzelheto h meg most sem mutatja ki a teszt vagy nem sikerult teherbe esni?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni mert elszomorito a sok nega tesztem..2-3 napja szurodik a hasam alja meg wc papiron lathato csak rozsaszin cseppek voltak. Ez elmult de a hasi fajdalom még megvan..

2017. jan. 9. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy hete kesik, raersz akkor tesztelni.


18 eves vagy? Ha igen, akkor talan nem kestel le semmirol.

2017. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehogy :D 25 vagyok es szeretnenk mar babat..
2017. jan. 9. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hét múlva csinálj tesztet ha nem jön meg
2017. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

29-e óta 11 nap telt el, tehát még nem késik a vérzésed, csak csütörtök-péntek körül. Persze amennyiben objektíven tudod (hőgörbéből pl.), hogy akkor volt a peteérésed, nem csak az applikáció mondja. 11. Dpo-n persze hogy negatívat tesztelsz, nekem 15. Dpo-n is épp csak halványan látszott valami, az is főleg száradás után.


Csütörtök-péntek előtt fölösleges bármilyen teszt. Addig még egy kis türelem! :)

2017. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak olyan rossz ez a bizonytalanság. Majd pénteken próbálkozom ujabb tesztel akkor. Remélem addig nem jon meg.. Pedig teljesen ugy erzem h meg fog, esténként ugx faj a hasam. Jo lenne mar egy pozi teszt.. Remenykedtem ma is h halvanyan mutat valamit
2017. jan. 9. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!