Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet a menzeszem?

Mitől késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálkoztunk babával, mikor kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködés, inzulin rezisztencia, nem megfelelő peteérés, alacsony progeszteron meg még PCOS gyanú is fenáll nálam. Namost. PM-re fél éve szedtem a gyógyszert az szépen "megjavult", IR és a többi kontrollon derült ki, kb másfél hónapja szigorú diéta és testmozgás, illetve egy hónapja kisebb adag merckformin eredménye -6 kg illetve a ciklus 17. napján pár apró csepp rózsaszín folt, amit peteérésnek gondoltam, szóval akcióba is lendültünk.

Most vasárnap kellett volna megjönnie, hétfőn este és kedd reggel negatívat teszteltem, azóta nem csináltam.


Szerintetek lehetek terhes vagy csak a változások miatt késik?


Bár szerintem attól nem késnie kéne, hanem hamarabb jönnie, mivel eddig is 32 napos ciklusaim voltak. De azok pontosak! Sose maradt ki, sose késett.


2017. márc. 16. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy a méhszájam elégge magason van, alig érem el, mensikor mindig sokkal lejjebb van.
2017. márc. 16. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Teszteljünk tovább, jobat nem tudok. Más jele nem volt az ovunak? A 17. Nap mikor volt?
2017. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobbat. :-)
2017. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Február 24-26 között már nem emlékszem pontosan.


Más tünet hát nem tudom... korábban voltak tünetek, pl. éreztem apró görcsölést, ezért meg is lepett mikor a doki mondta hogy nincs rendes ovum. De most talán pont ezért nem fordítottam rá különösebb figyelmet, csak a pecsételés tűnt fel.


Mostanra már meg kellett volna jönnie, telefonomon appban 2 és fél éve vezetem a ciklusom, ilyen hosszú még sosem volt.

2017. márc. 16. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nezd, egy teljesen egeszseges nonek sem oramu pontosaggal mukodik a menzesze, hat meg annak akinek ennyi minden megkavarja.

Szoval ha szexeltel vedekezes nelkul akkor igen, lehet terhesseg miatt nem jon meg. Vagy pusztan kesik.

2017. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát pedig nekem óramű pontossággal jött minden hónapban mióta az eszemet tudom :D


Csak az fura, hogy negatívat teszteltem kétszer is. Nem merek reménykedni :(

2017. márc. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!