Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a facelle negatív attól...

Ha a facelle negatív attól még érdemes aznap csinálni egy vaterás 10es tesztet?

Figyelt kérdés

Van akinek a vaterás előbb mutatta ki mint pl a facelle (vizeletbe mártós).

Csak rosszat olvasok a vaterásról :/



2017. márc. 17. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Faccelle negatív akkor hiába is próbálkozol a vaterással, ez saját tapasztalat. Mikor kellene megjönnie?
2017. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy tesztet csinaltal, akkor most felesleges a masik. Ha tovabbra sem jon meg a mensid (bar nem irtad, hogy kesik-e mar, vagy mennyit), akkor par nap mulva csinald meg a masik tesztet.

Nekem a facelle-rol nincs tapasztalatom, a one steprol van.

En clearblut szoktam hasznalni, az az elmaradt mensi kornyeken nekem mindig egyertelmuen pozitiv lett. Egyik baratnomtol kaptam egy one step tesztet, par nappal az eros pozitiv clearblu utan megcainaltam reggeli vizeletbol azt is, mert kivancsi voltam. Pozitiv lett, de nagyon halvanyan.

Szoval nem rossz teszt, mert mukodik, csak erosebb caikra szamitottam 4 napos kesesnel egy 10-es teszttol, foleg hogy 4 nappal korabban egy 25-os eros pozitiv lett. Abban sem vagyok biztos, hogy latszott volna rajta a masodik csik, ha azt csinalom napokkal korabban.

2017. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!