Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimeszter 1 vagy Femibion...

Trimeszter 1 vagy Femibion 800 a próbálkozós időszakban?

Figyelt kérdés

a Femibiont már szedtem régebben de utána abba hagytam. nem tapasztaltam semmi változást, akarom mondani nem ártott, nem befolyásolta a mensimet stb. Végül is ez csak egy vitamin.

A trimeszterről ódákat zengenek, gondoltam lehet ki kéne próbálni. Januárban kezdtük a kivizsgálásokat, eddig minden rendben, Inofolicot iszok 2 hónapja, majd következő hónap lesz az átjárhatósági. 3 éve próbálkozunk.

Szóval mindkettő csak egy vitamin végül is. Néztem egy összehasonlítást a neten és hát nem sokban térnek el.

Ti melyiket szednétek vagy szeditek?



2017. márc. 18. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Folsavat, D és E vitamint szedtem pozitív teszt előtt, utána Gravidát. Ha változatosan étkezel, fölösleges a túlárazott terhesvitamin teherbeesés előtt. Egyiktől se leszel előbb terhes, még a Trimesztertől se... A folsav egyedül, ami a fontos pozitív teszt előtt.
2017. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a folsavat az iszom az inofolicot. ugy gondolom nem étkezem elég változatosan azért gondoltam egy kis vitamint a szervezetemnek.
2017. márc. 18. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Inofolicban lévő folsav szerintem nem elegendő. Mindössze 200 mikrogramm van egy tasakban. A terhesvitaminokban 800 van általában, én 1500 mikrogrammot (3 miligrammos tabiból napi fél szemet) szedek, endokrinológus írta fel receptre az előző terhességem előtt. Recept nélkül is kapható, most újra szedem, mert megint babát szeretnénk.


1# voltam megint 😊

2017. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi! régen én is ilyen 3 miligrammosat szedtem ilyen sárga-lila a doboza azt hiszem :)
2017. márc. 19. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyász, amióta próbálkoztunk ajánlotta a Femibion 1-et heti 3-4x. Ismerős ajánlására kezdtem 9. próbálkozós hónapban az Inodolicot és abban a hónapban sikerült is! :) Annyiban fogom a sikert az Inofolicra, h eddig nem tapasztaltam egyértelműen a peteérés jeleit, de kb középidőben februárban egyértelműen láttam a nyúlós nyákot! :)

7 + 3 khm

2017. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia én két hónapja iszom az inofolic ot de sajnos nem segített még...pont tegnap fogyott el ma megjött sajnos és nagyon elgondolkozom hogy vegyek-e egy újabbat vagy ne. Előtte is volt igazoltam peteérésem és jók voltak az eredményeim is meg most hogy ittam is ugyan úgy jó volt minden. szóval valójában nekem semmit sem csinált.
2017. márc. 23. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, minimum 3 hónapig érdemes mindent próbálni...akkor nálad biztosan minden rendben, egyszerűen szerencse kérdése talán, h mikor sikerül be. Ártani nem árt, tudom, h nem olcsó, de 1-2 hónapot próbáld még szerintem. Én napi 1-et ittam, reggel.
2017. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!