Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Ez már...

Megnéznétek a tesztem? Ez már pozitív?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 14. dpo-on és ilyen lett. Később volt most ovum mert hétfő szerda körül kellett volna meg jönnie 26-28 naposak a ciklusaim.De 4-én volt ovum. Szerdán csináltam egyet hát nagyon minimálisan látszott. Ezen jobban látszik.Fog szerintetek erősödni? Vagy ez még nem jelent semmit?Első baba így nem tudok mihez viszonyítani.Köszi lányok
2017. márc. 19. 10:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor is így volt. Erről nem szeretek beszélni. Nem gondoltam,hogy belém fognak kötni egy egyszerű kérdés miatt. Ezért emlitettem meg nektek. Ennél halványobb volt a csík mikor spontán elment. Mindegy hagyjuk nem kell válaszolni inkább mert én nem szeretnék vitázni senkivel.
2017. márc. 19. 11:46
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

A kerdesed az, "fog szerintetek erosodni?"

Csak gondolj bele kerlek, mennyire abszurd a kerdes.

Nem is volt vetelesem sajnos, tudom mit erzel, de amikor halvany pozi lett, maximalisan tisztaban voltam vele, hogy nincs a vilagon az az ember, aki megjosolja nekem, hogy erosodik-e a tesztem majd.

2017. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Javitok: "NEKEM is volt vetelesem sajnos"
2017. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj nem tesz jót most neked,hagyd a farncba a negatív embereket...:) gratulálok,remélem egyszer nekem is lesz egy ilyen tesztem :)
2017. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha volt már vetélésed, és missed ab-od is, akkor valószínűleg láttál már életedben pozitív tesztet... Megerősítés kell.. hűha, itt most megkaptad vadidegen emberektől, remélem sokra mész vele, észlény...
2017. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
utolsó igazi bunkó paraszt vagy. remélem az élettől megkapod majd a magadét amiért igy viselkedsz. gusztustalan vagy
2017. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
16-os! ne aggódj, már megkaptam
2017. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!