Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek nincs peteérése...

Ha valakinek nincs peteérése vagy tüszőrepedése még lehet rendszeres normális cilusa?

Figyelt kérdés
PCOS ságánál olvastam h ez egybefügg ha valaki PCOS-s. Vagy attol h rendszeres még állhat fenn pcos ság?
2010. máj. 11. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nem függnek ezek össze.
2010. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én ciklusaim 29-37 naposak és nincs minden hónapban peteérésem. Azt olvastam, ha valakinek túl hosszúak a ciklusai, akkor lehet, hogy nincs peteérés. Ha arra gyanakszol, hogy valami gond van, szerintem érdemes elmenni ultrahangra, ahol meg tudják nézni, hogy az adott ciklus hogyan alakul. Nekem az ovu teszt nem lett pozitív, ezek után keresetem fel egy nőgyógyászt, azóta már jó pár vizsgálaton túl vagyok.
2010. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szija igen erre gyanakszom, nekem plusz lett a teszem de a hőm nem megy fel mikor felkellene..:(
2010. máj. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!