Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az esedékes menstruáció előtt...

Az esedékes menstruáció előtt barna folyás?

Figyelt kérdés
Férjemmel esedékes menszi előtt (03.19) egy nappal együtt voltunk védekezés nélkül, mivel ilyenkor kevesebb az esélye a teherbeesésnek. Mivel még csak fél éve vagyunk házasok, nem siettetjük a babát(bár ha jönne azt is nagy örömmel fogadnánk). Közvetlenül az az aktus után pici vér folt volt a fehérneműmön, gondoltam, ez már az előjele. De elmúlt még aznap kevés barnázás azóta semmi. Tesztet mikor érdemes csinálni?

2017. márc. 20. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

2-3 hét múlva. De még az is korai lehet.

A barnázás a menzesz előjele is lehet. Az aktus utáni véres pecsételés pedig méhszájseb.

2017. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát ma kéne megjönnie?
2017. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy méhszáj seb lenne, mert sem előtte, sem azóta nem volt szex után vérzés, és óvatosak is vagyunk. Méhszáj sebnél gondolom más alkalommal is jelentkezne vérzés
2017. márc. 20. 14:40
 4/7 A kérdező kommentje:
19.én kellett volna. 19től-22ig gyakorlatilag bármelyik nap. És voltak is tüneteim, fájt a mellem, derekam. 19.ére viszont mind elmúlt semmi előjelét nem érzem, hogy meg jönne. 18.án aktus után és tegnap pici barna ma már semmi
2017. márc. 20. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nezd, mindig van egy elso alkalom amikor a mehszajseb verzik, szoval lehet neked most volt. Amugy nem mindig verzik, nekem kb. 9 eve van es mindossze 2-szer verzett...

(nem mondom hogy neked az van csak kijavitottalak hogy attol meg lehet)

2017. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát inkább baba legyen mint seb :S Még várok, hogy megjön-e... Ha nem hétvégén megkísérelek egy tesztet. Azotta megint pici rózsaszín volt szóval nem tudom mire véljem.
2017. márc. 20. 21:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött. Lehet csak egy kis hormon zavar volt
2017. márc. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!