Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor egyertelmű a pozitív LH...

Mikor egyertelmű a pozitív LH teszt?

Figyelt kérdés
Vetnél egy pillantást a tesztre? Ez az első LH tesztelésem...és nem egyértlemű,hogy mikor pozitív.(tudom,hogyha olyan erősségű vagy erősebb a tesztcsíktól),de akkoris 😏
2017. márc. 21. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
2017. márc. 21. 10:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jol emlekszem, akoor a feliratos reszhez kozelebb eso csik a kontroll es a masik a tesztcsik, ugye?

Ha igen, akkor ez meg ebben a formaban negativ. De!

Azert kell tobb napon at tesztelni, hogy latszodjon a valtozas, az is ha erosodik, illetve az is, ha egyszer hirtelen gyengul a masodik vonal (vagy akar mar meg sem jelenik masnap). Igy utolag latod egyertelmuen, hogy mikor volt az lh csucs.

Nekem pl olyan is volt egyszer, hogy ket pozitiv nap volt, mindketton egyertelmuen erosebb volt a tesztcsik a kontrollnal, harmadik napra lett negativ.

Szoval tesztelj tovabb.

Olyan is elofordul, hogy sohasem lesz egyertelmuen pozitiv, mert epp a ket teszteles kozott volt lh csucs es meg/mar nem latszik a teszteken.

2017. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, az ellenörző rész a szöveges részhez közelebbi.


Tegnapit és a mait összeillesztettem.


[link]

2017. márc. 21. 11:19
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Az első kép tegnapi, a második mai. (Bocsi, a minőségért,de így sikerült feltölteni)

2017. márc. 21. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
ma pozi. ma és holnap legyetek együtt,hajrá :)
2017. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó!! Ez igazán szuper! 😊😊
2017. márc. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!