Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszten halvány csík van,...

A teszten halvány csík van, pozitív lehet?

Figyelt kérdés

Szerda reggel együtt voltam a párommal, az aktus után elkezdett fájni bal oldalon a petefészkem. Ilyen görcsösen, ekkor 4 nap múlva nem vártam. Utána utána néztem az interneten a terhesség első jeleinek. Fórumokat is olvastam, sokan írták, hogy nekik terhesség első jelei között volt a görcsök bal oldalon. Utána ahogy olvastam nézegettem, hogy érzékeny-e a mellem, enyhén érzékeny is volt. A menstruáció előtt nekem soha nem tűnt fel, hogy érzékenyek lennének. Utána kis gyomorsavat éreztem a torkomban és a nyelőcsövemben. Előtte nap is kicsit hányingerem volt. De ennyi. Du. 5 órakor elmentem tesztet venni. Útközben rámjött a szédülés és hőhullámok. 6-7 óra között megcsináltam a tesztet. Predictor early a márkája. A dobozán az van, hogy menzesz előtt 6 nappal kimutatja a babát. Én a menzesz előtt a 4. Napon csináltam. Halvány csíkot mutatott. Itt nem is a leírtak szerint csináltam mert a 'kijelzőt' lefelé fordítottam a nagy izgalmamban nem akartam látni hogy alakul. Úgyvoltam vele ez negatív. Másnap reggel (csütörtök) ugyanebből a márkából csináltam mégegyet. Ezen már erősebb volt a csík, de ez is halványka. Gondolom még nem termelt elég hcg-t. De aztán lehet, hogy ez sem az a csík. Olvastam ilyen száradási csíkról. Vagyis csak elvétve ezen az oldalon. :) Tegnap több hőhullámom volt illetve szédülés. Fájt a hátam, nem csak a derekam hanem az egész hátam. A mellem szerda du. 3 órától fáj. A bimbóm is nagyon érzékeny. Mellékelek képeket a tesztekről, kíváncsi vagyok ki minek látja.

Szóval lehetséges, hogy babás vagyok? Ő lenne az első, ezért vagyok ennyire tapasztalatlan a tesztel kapcsolatban.


[link]

[link]

[link]

[link]



2017. márc. 17. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem jók a linkek!
2017. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
[link] Szerintem próbáld meg máshogyan elküldeni a képeket..
2017. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Te most szerdáról beszélsz? Te most voltatok szerdán együtt védekezés nélkül és utána közvetlenül csináltál tesztet?

Mert akkor nem terhességi tesztet, hanem biológia tankönyvet javasolnék a figyelmedbe. Ha én értettem félre, vagy korábban is voltatok együtt védekezés nélkül a hónapban, akkor én kérek elnézést.

A sikeres aktus és az első lehetséges pozitív terhességi teszt között ugyanis kb. 2 hét telik el.

Mert egy átlagos ciklusnál a ciklus közepén (ez az utolsó menzeszedhez képest 14 nappal később van) van ovuláció, ha ekkor vagytok együtt, akkor megtörténik a megtermékenyítést, ezt követően kb. 10 nap múlva a beágyazódás. És ekkor kezd el termelődni a hcg nevű hormon, amit kimutat a terhességi teszt. Tehát akkor számolj, ha szerdán össze is jött volna a dolog, akkor neked mikor lenne pozitív teszted...És a legtöbb teszt nem mutatja ki egyértelműen a vérzés ideje előtt, legyen bármennyire is érzékeny.

2017. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt kifelejtettem. A ciklusom átlagban 30 napos. Legutóbbi 33 napos volt. 6 napig szoktam mensizni. Az utolsó febr.16-21-ig volt meg. Az ovum a naptár szerint márc.5-én volt. Nem hőmérőzök vagy tesztelek. Ovumnál is védekeztünk, utána is egy nappal, de utána gondolkodtunk, hogy szeretnénk babót. Szóval 7-8-9-én együtt voltunk védekezés nélkül. Tudom ilyenkor fáradnak a versenyzők. De kitudja, lehet hogy hiperaktívak és nem fáradnak olyan gyorsan :)
2017. márc. 17. 16:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Illetve a terhességi tüneteket a hcg nevű hormon okozza, tehát bármilyen tüneted csak utána lesz. Vagyis sikeres aktust követő 2 héttel.
2017. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nyílván nem 0 nap után kezdek el tesztelgetni.


Okés megpróbálom a képeket újra. Egy pillanat:)

2017. márc. 17. 16:13
 7/15 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok priváton töltöttem fel.

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem most működik

2017. márc. 17. 16:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

En megtudtam nezni !

Ez pozitiv gratulalok

2017. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Huhhu. Köszönöm :))) akkor gondolom az ovu után sikerül 7-8-9-én :) örülök, hogy nem lazsáznak a skacok :)
2017. márc. 17. 16:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ott vonal.
2017. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!