Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes bármilyen gyógynövény...

Érdemes bármilyen gyógynövény teát inni, szedni akkor is ha egészséges vagyok és szabályos a menszeszem?

Figyelt kérdés

Cickafark, palástfű, barátcserje, málnalevél, méhpepmő.

Ezekről már sok jót olvastam, hogy női problémákra is jó és segít a teherbeesésben.

Igaz még csak 4. hónapja próbálkozunk, sajnos eddig még sikertelen volt a dolog, pedig mindketten egészségesek vagyunk és fiatalok is.

Ciklusaim 30-33 nap között szokott lenni és 5 napig tart. Elkezdtem a hőmérőzést és ovu teszteket is fogok csinálni. 2 naponta pedig együtt vagyunk. Nyákom soha sincs, nem is igazán szoktam tudni, hogy melyik napon ovulálok, ha egyáltalán van peteérésem. Viszont pár napig szoktam érezni hasi fájdalmat középidőbe. Femibiont szedek csak. Orvosom szerint eléggé vastag a méhnyálkahártyám, meg szerintem is mert elég erős vérzésem is volt legutóbb, gondolom a Femibionba található E vitamin miatt vastagodott meg.

Szerintetek így is érdemes lenne ezek közül bármilyen teát inni, hogy fokozzam a tüszőim növekedését?

Nem szeretném, hogy bármi is felborítsa a ciklusomat vagy bekavarjon a hormonokba, ha ilyen is előfordulhat.

Egyébként hólyaghurutra hajlamos vagyok.


2017. márc. 21. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes mert befolyásolhatja a ciklust.
2017. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem teáznék. Egyelőre pont elég az, hogy sokszor összebújtok. Ha 1 év után se jön a baba, akkor érdemes tovább vinni a dolgot.
2017. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igy van, osszezavarhatja a ciklust, eltolhatja a peteerest, stb. Ha egeszseges vagy, ne zavard ossze a szervezeted.
2017. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, valahogy sejtettem, hogy ezek nem nekem valóak.

Csak gondolkoztam rajta, hogy lehet van ennek oka, hogy nem sikerült. pl. nincs peteérésem vagy nem nőnek elég nagyra a tüszőim stb. aztán olyan sok jót olvastam ezekről, hogy segítettek teherbeesésben és olyan jó lenne, ha sikerülne már.

De akkor csak a természetre bízom. :)

2017. márc. 21. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!