Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 honapja volt mehenkivuli...

11 honapja volt mehenkivuli terhessegem. A kovetkezo honapba megyunk elso inszeminaciora. Van itt valaki olyan, akinek mehen kivuli utan inszeminacival sikerult egeszseges terhesseget kihordania?

Figyelt kérdés
Az orvos egybol lombikra akar kuldeni, mondvan hogy a kovetkezo terhesseg meg ha inszemminaioval is negyszeres esellyel lehet ismet mehen kivuli.

2016. okt. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat aki méhen kívüli után teljesen természetes útonmódon szült két gyereket is.


Ha nincs szervi ok, és az előző baba spontán sikerült akkor miért akarnak rögtön inszemre küldeni? Vagy van valamilyen szervi elváltozás? Kivették a petevezetéket, vagy el van záródva?

2016. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem középsuliban volt egy osztálytársam akinek lett egy méhen kívüli terhessége, évekkel később felnőtt nőként 2 gyereket szült teljesen spontán, természetes úton.

Nem értem neked miért kell inszem?

2016. okt. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csinaltak Anti-Muller tesztet es az erdemeny nem lett jo. Ki van merulve a petefeszkem igy nem stimulalhato sokaig.

Vagy megyunk inszem.-re 2 probalkozast engedelyez a doki, de azt mondta ha azt valasztjuk akkor negyszeres esely van megint a mehenkivulire vagy egybol lombik.

2016. okt. 19. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első inszemináció sikeres volt, de sajnos méhen kívüli lett. Ennek következtében a jobb oldali petevezetőmet el is kellett távolítani. Ennek már 14 hónapja. Azóta nem próbálkoztunk újra inszemmel, most kivizsgálásokra járok, hátha spontán össze fog jönni egy egészséges, méhen belüli terhesség. Nektek miért kell az inszem? Egyébként lombiknál is megvan az esély a méhen kívülire sajnos. :(
2016. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt méhenkívűlim, kivették a petevezetékemet. Két sikertelen inszemináción vagyunk túl. Nem tudom hány éves vagy, én 31 és kerek perec megmondta a doki, hogy ne szarakodjunk tovább, menjünk lombikra. Az inszemináció sikeressége 20-25%. Semmivel se több mint természetes úton. Ráadásul ugyanúgy lehet méhenkívűli, sőt lombiknál is előfordul. Én is ettől félek de ezt tudatosan el kell a fejedből hesegetni. Én most ezt gyakorlom :)

2016. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azert javasolja egybol a lombikot hogy megelozzek hogy megint mehenkivuli legyen.Felajanlotta hogy 3 inszem-et is megprobalhatunk de mivel 1 evem van meg teherbe esni (mert egyebkent a petefeszek mar ki van mar merulve)38 eves vagyok parom 42.
2016. okt. 23. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom már régi kérdés… De sikerült azóta a baba?

Mennyi volt akkor az amh szinted?

2022. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!