Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki kivárja...

Van itt olyan aki kivárja vagy kivárta a tesztelést míg késett vagy a nemvárt napját?

Figyelt kérdés

Ha igen irjatok,ha most nem varjatok vagy ti kivartatok.

Nekem nemvart napja van

25 os teszt tok negativ. De meg remenykedem.:)


2017. márc. 22. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Én soha nem teszteltem korábban, csak ha már késett. Így is csalódtam néhány alkalommal. Az utolsó alkalommal 5 napos késés után teszteltem és pozitív lett. Hidd el felesleges túl korán tesztelni, mert csak csalódás ér. Nekem legalábbis rosszabb volt egy negatív tesztet látni, mint az amikor megjött. 32 hkm
2017. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen kivártam, nem várt után 3 nappal teszteltem és extra halvány pozi lett, szóval jó hogy nem teszteltem hamarabb mert az tuti negatív lett volna és akkor nagyon elkeseredtem volna.Drukkolok!😉
2017. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt után 1 nappal teszteltem, negatív lett. Rá 2napra meginr, az is negatív lett. Eltelt még 2nap akkor lett nagyon de nagyon halvány. Utána nem is teszteltem többet 6+3naposan voltam dokinál. 12hetesen és most 19hetesen uhn is csak 1 nap eltérés volt az utolsó menszeszemhez képest. Szóval 28napos ciklusom közepén fogant de nekem mégis csak ilyen későn lett pozi.
2017. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kivartam, azokon a napokin teszteltem elso terhessegnel nagyon eros pozit, masodik-harmadik terhessegeknel halvany pozit.
2017. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én is azon a napon csináltam amikor meg kellett volna jönnie. valahogy éreztem hogy délután kell csinálnom egy tesztet és pozitív lett. láthatóan pozitív lett a délutáni tesztem.
2017. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Késés utáni harmadik nap teszteltem pozitívat. Előtte nem mertem volna, féltem a csalódástól.
2017. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
négy napja késik, ma reggel totál negatív a facelle teszt... barátnőmnek egy hetes késés után lett alig látható pozitív, szóval...van remény :)
2017. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
En pentejken ujra probalom koszi mindenkinek mentek a zoldek jo ilyet olvasni😊😊
2017. márc. 22. 09:50
 9/20 A kérdező kommentje:
7 drukkolok ujra tesztelsz majd?:)
2017. márc. 22. 10:18
 10/20 anonim ***** válasza:

Én mindháromnál másfél hét késés után teszteltem.

Decemberben késett sokat,akkor két tesztet csináltam rá egy hétre,mindkettő hibás volt,egx db csík se jött ki,utána pedig meg is jött. Most meg másfél hét után azonnali pozi lett.

2017. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!