Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek elsőre...

Van itt olyan, akinek elsőre sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban döntöttük el a férjemmel, hogy jöhet a babó :) Kinek sikerült első hónapban?
2017. márc. 26. 18:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

Jelen.

Az első elsőre,a második másodjára,a harmadik pedig a harmadik hónapban sikerült :D

2017. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok.

Van kettő október 4.i lányom, a harmadikkal még nem jártam dokinál,de ahavi szerint ő meg november 4 kell lennie :D

2017. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk szerencsére sikerült elsőre!:)Kiszámoltam a peteérésemet,figyeltem annak a jeleit is és összejött a baba!Jah és lehetséges hogy segített az is,hogy aktus után fekve megemeltem a medencémet és úgy maradtam egy ideig...nem tudni hogy ez számított e vagy sem de kipróbáltam!
2017. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek!!:) akkor van remény :) április 4-én kellene majd megjönnie, nagyon kíváncsi vagyok.
2017. márc. 26. 18:49
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 3 terhessegbol 1 sikerult elsore, sajnos nem maradt meg. A masik 2 a 3. probalkozasokra sikerult.


Azert jotanacs (ma a 3. kerdesre irom ezt :) : ne porogj rajta ennyire, eld az eleted, ne tesztelgess 10. dpo-tol mint az eszetlen, max ha nem jon meg, mert az hogy itt 8 valaszolonak sikerult, abbbol nem tudod, Neked hanyadikban fog. Ne stresszelj ra ha nem igy lesz! Azt meg, hogy egyaltalan sikerulhet-e elsore enelkul is tudod.

2017. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi! :) próbálok nem rápörögni, tesztelni mindenképp csak a nemvárt napján, nem akarok csalódni feleslegesen. Csupáncsak valamiféle statisztikára vagyok kíváncsi, meg persze, nagyon várjuk a picit :)
2017. márc. 26. 18:57
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem kifejezetten terveztük, csak egy alkalommal nem húztunk gumit és abban a ciklusban úgy voltunk vele, hogy már mindegy, jöjjön, ha akar. Akart.
2017. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Négy terhességből mind a négy azonnal összejött. Szerintem hihetelne, de tényleg ez van.
2017. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is tök jó, hogy elsőre sikerül, de ez nem lóverseny. Sajnos vannak olyanok, akik éveket várnak a csodára hibába pedig elvileg minden rendben van. Én sokat hallok akiknek sajnos nem sikerül elsőre. :(
2017. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez olyan, hogy multkor olyan kerdes volt, hogy ki vart eveket a babara, es ott is egybol lett jo sok valaszolo. Egy gyakori kerdeses "statisztikaval" semmire sem mesz.
2017. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!