Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki úgy, hogy mensi...

Járt valaki úgy, hogy mensi előtt 2 nappal enyhe barna folyása volt és mégis sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom, ma reggel kicsit barnás folt volt, de azóta megint nem! Volt valaki akinek hasonló történt mégis sikerült?
2017. márc. 22. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, pont így jártam. Kezdődött a barnás enyhe folyás, gondoltam hogy pár nap múlva megjön. Aztán 2 nap után abbamaradt, de akkor még mindig nem gyanakodtam (nem számítottam babára), azt hittem max késik egy kicsit. Egy héttel később teszteltem erős pozit. Korábban is így szokott kezdődni a mensim, és addig mindig megjött barnázás után, ezért sem hittem el eleinte.
2017. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálom nem hiú ábrándokba beleélni magam, de attól függetlenül el se hiszed most mennyire megnyugtattál!

Remélem nekem is így lesz :)

Köszönöm szépen!

2017. márc. 22. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen. mensi lett belőle mindig. szerintem ritka akinél ebből nem mensi lesz :/ de amíg nem jön meg van remény
2017. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez igaz! De hátha beletartozok abba a kis %-ba :)

Köszönöm :)

2017. márc. 22. 09:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Majd írd meg, hogy mi a helyzet.
2017. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkéépen megírom :)
2017. márc. 22. 10:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Mérd meg a hődet holnap reggel, ha 37 fölött van, akkor baba lesz. Ha 36,9-37, akkor nem lehet tudni. Ha alacsonyabb, nem sikerült.

Nekem ezt egy genetikus mondta, mielőtt lehurrognátok.


Nyilván többet lehetne tudni, ha lenne havi hőgörbe, ha de nincs, a fenti elég megbízható. (Nálam bevált.)

2017. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De jó hogy mondtad, megfogadom! Végülis van benne igazság! Főleg hogy közel a mensi, ha megjön akkor úgyis 37 alatt van a hő! Régen mértem és akkor szépen 1 tizedekkel csökkent minden reggel.

Köszönöm a tanácsot! Megfogadom :)

2017. márc. 22. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én hétföre nem várom és ma nekem is volt eg kis barnáa folyáson. Nagyon izgulok. Neked drukkolok ird majd meg mi a helyzett.
2017. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm, és neked is megy a drukk! Ez nagyon jó jel :)
2017. márc. 22. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!