Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 évig szedtem a volina fog....

Ginger0123 kérdése:

3 évig szedtem a volina fog. Gátló tabit, és úgy döntöttünk abbahagyom, mert babát szeretnénk. Folytatás lent?

Figyelt kérdés
Tehát egy hónapja és 4 napja már nem szedek gyógyszert ezalatt természeten már voltunk egyutt. 1 hete úgy 3 napig reggeli szédülések,petefészek fájdalom keresztbe átlósan ahogy azt lehetséges minden módon,sűrű vizelés kísért. Aztán teszt ami negatív... tünetek elmúltak... most bimbó fájdalommal kezdődött már az egész mellem fáj. Ma kellett volna megjönnie (gyógyszer abbahagyása után ez lenne az első) de semmi sehol. Csak mellfájdalom. Betudhatom a gyógyszer miatti elvinasnak vagy van remény még a negatív teszt ellenére is?köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 29. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Van remény, de azért ilyen esetben hónapokig is eltarthat, amíg csak minden visszatér a régi kerékvágásba.
2017. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha fáj a melled, szerintem hamarosan megjön :)
2017. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer fájt életemben a mellem, a 6. terhességem legelején :-)
2017. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most mibden mast felreteve:mivel ma kellene megjonnie, egy héttel ezelott tul koran teszteltel! Csinalj egy tesztet most es az nar mervado lesz.


A tobbirol meg orakig lehetne ertekezni. Nekem pl minden honapban faj a mellem, miota csak menstrualok. Ha meg fog jonni, akkor azért, ha terhes vagyok, akkor azert. Ilyen ertelemben a hormonhaztartas nagyon "egyeni" dolog.

2017. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Honnan is tudjuk, mikor kellene megjönnie???
2017. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.

Ez most magas lo akart lenni? Csak mert pofára estel...

2017. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os üldözêsi mánia? :-)

A kérdésem, honnan tudjuk, hogy 3 év nem menstruálás után, mikor kell megjönnie?

2017. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! Még ma sincs semmi jele, hogy meg akarna jönni, még várok egy hetet aztán újra teszt. Még az lenne a kérdésem, hogy olvastam a cickafark teát, hogy attól megjönne. Érdemes lenne kipróbálni vagy hagyjam még, hogy a szervezetem beállítsa magának?
2017. márc. 30. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Még ne!
2017. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Amint mondtátok még tesztet nem csináltam,menstruáció még mindig nincs sehol ma 3 napja hogy késik viszont kevés fehér folyásom van. Szerintetek a gyógyszer miatt vagy mert terhes vagyok? :)
2017. márc. 31. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!