Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű teát...

Cickafark és palástfű teát kezdtem inni a hónapban, nem lesz gond, ha abbahagyom és barátcserje tablettára váltok?

Figyelt kérdés

Par nap múlva esedékes a menszim, de egyre jobban undorodom a palástfű teátol. Pedig talán ízre meg jobb is, mint a cickafark. Ugy erzem bem tudom tovabb inni mar. Nem keverem össze a ciklusomat, ha abbahagyom es inkabb baratcserjere valtok? Csinalt valakj így? Mennyi ido mulvan sikerult a baba?

Anno elso babaval bevalt a teazas, ezert kezdtem ebbe.

Viszont most ovukor kicsit mas volt minden, mint szokott,ill. most menszi elott megint erzek valami feszito erzest,ami nem szokott lenni..


2016. jan. 7. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszerre iszom a teákat és szedem a tablettát is.

Ciklus első felében cickafark tea+barátcserje tabi, 2. felében palástfű tea+barátcserje tabi.

Atablettát reggel-este szedem, a teákat reggel, éhgyomorra iszom.

Sajnos eddig még semmi, 1. baba érkezését várjuk.

A palástfű teától énis rosszul vagyok, émelygek tőle, fúj.

2016. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt a tervem, hogy a teát+tablettát szedem a következő hónaptól. De egyszerűen úgy érzem, nem bírok még egy hónapot végigteázni. Anno a 3. hónapban sikerült a baba.

Ti mióta próbálkoztok?

2016. jan. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!