Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek a lent...

Szerintetek lehetek a lent leírtak alapján terhes? Nagyon köszönök minden választ!

Figyelt kérdés
Párommal kétszer is pont peteéréskor voltunk együtt. Ma (csütörtökön) csináltam egy tesztet, ami egyenlőre negatív lett. De a második együttlét után még nem telt el egy hét sem, csak az első után. Viszont érzem, hogy fájnak a melleim oldalt, ami eddig sosem fordult elő. Még 2 hét kellene, mire megjön.

2017. márc. 30. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha két hét múlva kell megjönnie, akkor ovulációd van, amitől fájhat a melled.
2017. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ket hettel menzesz elott az egvilagon semmilyen tunet nincsen. Ilyen hosszu a lutealis fazisod, majdnem 3 het?
2017. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, március 9.-én jött meg utoljára, és 32 napos egy ciklus. Tehát már elvileg tül kell lennem azon, és elég biztos vagyok benne, hogy az már egy hete volt. Azonkívül ilyen sosem fordult még elő PÉ.
2017. márc. 30. 11:47
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha két hét múlva lenne esedékes a vérzésed, akkor MOST van kb. ovulációd, mivel az mindig két héttel előzi meg a menstruációt. (Nincs nagy szórás benne, ez mindenkinél 13-16 nap között van a sárgatest élettartamából adódóan.)


Szóval honnan veszed a tüszőrepedés idejét? Ha már teszteltél, akkor legalább két hét eltelt a gyanúsnak vélt aktusok óta. Komoly katyvasz van itt szerintem...

2017. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Azt irod, 2 het mulva kene megjonnie, de azt is irod, peteereskor voltatok egyutt, kb. 1 hete...de a verzes ket hettel peteeres uran szokott megjonni, nem 3, mert akkor 3 het lenne a lutealis fazis, erted? Marmint tuti akkor volt peteeresed, nem most van?
2017. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Máricus 9.-én jött meg utoljára, április 10-én kéne megjönni. Együtt voltunk március 22-én és 25.-én. A teszt, amit használtam a legdrágább, 7-9 nappal együttlét utána már kimutatja a terhességet. Szerintem a PÉ: március 24.-e körül volt, legalábbis én úgy éreztem. Köszi a sok választ/ segítséget
2017. márc. 30. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Az én menstruációm mácius 5-n kezdődött, ovulációs tesztem 19-n lett pozitív. Több, mint egy hete. De eszembe nem jutott tesztelni, mert egyelőre felesleges.
2017. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig 32 naposak a ciklusaid, akkor március 27-én volt kb. a tüszőrepedés. A szurkálás repedés plusz-minusz egy hét során előfordulhat, abból nem lehet arra következtetni, hogy melyik nap repedt.


Április 10-e előtt fölösleges tesztelni, pláne pocsékolni a drága teszteket. Fogamzástól 7-10 nap, mire elkezd beágyazódni a baba, innentől kezd el termelődni a HCG, mindegy mint írnak a marketingesek a csomagolásra.

2017. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem vard meg a verzes kimaradasat, es akkor tesztelj, es szerintem azert biztos ami biztos, mostanaban is legyetek egyutt :)
2017. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszotokat. Azért egy kis reményt kaptam, a tanácsot meg megfogadjuk! ;)
2017. márc. 30. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!