Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek a lent...

Szerintetek lehetek a lent leírtak alapján terhes? Nagyon köszönök minden választ!

Figyelt kérdés
Párommal kétszer is pont peteéréskor voltunk együtt. Ma (csütörtökön) csináltam egy tesztet, ami egyenlőre negatív lett. De a második együttlét után még nem telt el egy hét sem, csak az első után. Viszont érzem, hogy fájnak a melleim oldalt, ami eddig sosem fordult elő. Még 2 hét kellene, mire megjön.

2017. márc. 30. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehet, hogy nem pont 2 héttel a következő ciklus előtt volt peteérésed, hanem hamarabb (aug. 3-án volt a ciklusom első napja; 15-16 lett volna a pé; 11-én voltunk együtt a férjemmel, most vagyok 34 hetes, de uh méret alapján 35). Sőt, olyan is lehet, hogy hiába érzed a pé-t, nem történik semmi sem. Sőt, olyan is lehet, hogy megtörténik a fogamzás, de nem ágyazódik be, hanem lelökődik. Előre tök fölösleges teszteket "lődözni", akkor van értelme tesztelgetni, ha tényleg kimaradt. Szerintem....
2017. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbálj lh tesztelni. Nekem i 32 naposak a ciklusaim, mindig előtte 14 nappal éreztem a peteérésem, erre cikluskövetésen kiderült hogy nem is akkor van, hanem mensi előtt 7-3 nappal. (a hormonjaim rendben igazából egy rakat vizsgálatom volt más okból mind rendben) Ahogy ez kiderült sikerült is összehoznunk a babát :) és már értem miért volt egy héttel kisebb a nagyfiam végig.
2017. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!