Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kemény a méhszájam ez...

Luna20120323 kérdése:

Nagyon kemény a méhszájam ez jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Szokatlan volt a havi vérzésem (mert nagyon kevés volt elhúzódó és nem fájt csak a derekam..az utóbbi hónapokban 3-4 napig tartott elég kevés de azért ennyire még se..gondoltam ez természetes ahogy idősödik az ember ezek a dolgok is változnak.. most 7 napig csak 'pontoztam'de a 7 napból volt olyan nap amikor nem is volt semmi és 2 napig erősebben de az sem volt 'hűha'.. ) Hátra hajló méhem van és most járok a ciklus második felében..
2017. márc. 31. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egyebkent valoban, a ciklus es premens tunetek barmikor lehetnek masmilyenek. A mehszajadhoz meg ne nyulkalj, mert bajt okozhat (hamserules, baci, stb.)
2017. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom pont felpuhul
2017. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Visszaszámolva 15 én volt "mensim" ami elég kevés volt ahogy feljebb is irtam tegnap és ma kevés rózsaszinü folyásom van mitöl lehet?
2017. ápr. 5. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Rozsaszinu folyas altalaban azt jelenti a napokban meg fog jonni. Illetve terhessegnel progeszteronhianyt vagy kezdodo vetelest.

Szoval:

- ha nem vagy terhes, akkor meg fog jonni

- ha terhes vagy, irany a doki azonnal

2017. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha terhes lennék a teszt kijelzi már?
2017. ápr. 5. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!