Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltan rákszűrés, az orvos...

Ma voltan rákszűrés, az orvos kerdezte hanyadok ciklusnapon vagyok, mert alig erte el picit a méhszájam?

Figyelt kérdés

Mondtam neki h 28.ciklusnap(30-32naposak a ciklusaim)

Es azt mondta esélyes, h sikeres volt a hónap. De nem 100% ( pedig nem ezert mentem , csak tudja h egy ideje babát szeretnénk) ez a 11.dpom

Nektek nézték koraterhesen a méhszájat? Esetleg valaki nézte saját magának? Én magamnak nem merem. De olvastam h van aki vizsgálja magát.


2017. márc. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Minek nyulnal fel, ha az orvos megmondta hogy nehezen eri el tegat fent van?
2017. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is akartam felnyúlni. Félre értettél. Csak irtam h en nem tenném( nemis kell) de vannak akik megteszik es azoktol lennek kivancsi tapasztalatokra..
2017. márc. 20. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár hónapja próbálkozunk, a mensi előtti 1-2 napig nekem is nagyon magasan van. Eddig még nem jött össze a baba. Előző hónapban 4 napot késett, tesztet is csináltam egy nap késés után, negatív volt. Nekem végig nagyon magasan volt és kemény... Aztán egyik reggel lentebb jött, puhulni kezdett, és két napon belül megjött.

Én is olvastam, hogy ha peteérés után felhúzódik, szinte elérhetetlen és kemény, zárt, akkor esélyes, hogy sikerült. Én örültem is nagyon, aztán megjött...

Szorítok neked, de azért ne légy nagyon csalódott, ha megjön végül.

2017. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felkeszulok mindente. Mar hisztis vagyok ugyh sikertelen a ciklus
2017. márc. 20. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért még ne keseredve el, bármi lehet :) én szorítok neked,majd írd meg, mi lett!

(második voltam)

2017. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!