Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vart reggelen negativ...

Nem vart reggelen negativ lett a tesztem. Mikor teszteljek legkozelebb?

Figyelt kérdés
Igazabol azert csinaltam tesztet mert ejszaka annyira fajt a derekam mint meg soha aludni sem tudtam, rossz a kozerzetem es nem jott meg reggelre pedig ilyenkor mar hajnalra megszokott. Szerintetek lehet baba a dologban?
2017. márc. 31. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
2-3 nap múlva. Ha akkor is negatív, akkor keress fel orvost, mert egészségügyi probléma is okozhat vérzéskimaradást és egyéb tüneteket.
2017. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1 hét múlva, ha nem jön meg.
2017. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Első nekem 5 nap múlva letthalvány pozi. Nekem is rohannom kellett volna dokihoz 2-3nap múlva mert más baj van? Hülyeség egyből rohanni, sokaknak késik a menszeszük 1től akár 5, 6, 7 napokat is. Mégsincs semmilyen probléma.


Kérdező, nyugodtan tesztelj 2-3naponta, és ha negatív 2hét után is akkor keress fel dokit.

2017. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Barmit jelenthet...most komolyan. Lehet hogy 1 ora mulva megjon, de lehet, hogy 3 nap mulva pozitiv teszted lesz. A no nem oramu pontos, hogy ha hajnalban nem jon meg, akkor terhes.
2017. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Keses utan par nappal tesztelj.
2017. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, és ugyanúgy negatív a ma reggeli tesztem...
2017. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Szerintem holnaputan reggel tesztelek. Amugy utolso neked van hanyingered? Nekem nagyon es szedulok is. Tudom azt mondjatok bekepzelem de amikor mostam a fogam a fogkremtol majdnem hanytam.
2017. márc. 31. 11:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit nem jelent, nekem a babatervezes honapjatol mindig volt minden terhestunetem :) Aztan amikor terhes lettem, pont olyan volt minden, mintha megjonne. Haromszor :)


Ha a teszt negativ, nincs annyi hcg a szervezetedben, ami pont a hanyingerert es tobbiert felelos. A noi agy furan mukodik, ha akarsz valamit, becsapja a testet. Volt itt multkor egy lany, aki meg reggeli hanyasokat is produkalt. De nem jott meg neki, teszt nega, dokihoz ment es kiderult, meg peteerese sem volt a honapban....

2017. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hat ez nem jo hir . Hat remenykedjunk hogy nem jon meg .
2017. márc. 31. 11:17
 10/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, aki szintén ma tesztelt.


Nincs hányingerem, sőt semmilyen mensis vagy más tünetem... De nekem mensi előtt sem mindig szokott lenni utaló jel, szóval ugyanúgy el tudom képzelni azt is, hogy nem sikerült, mint azt, hogy esetleg később fogant és mégis van valami a dologban.

2017. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!