Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? (nem a...

Mikor teszteljek? (nem a szokasos tesztelos kerdes)

Figyelt kérdés

Szoval spiralom van.8 honapja(mirena)

Par napja el-el kap a hanyinger,szurkall a hasam alja,ma mar annyira,hogy gyogyszert kellett bevennem.erzekeny a mellbimbom.

Mensimnek 5 nap mulva kell jonnie.az elozo mensim idore megjott,bar gyengebb volt mint szokott,de ezt a spiralnak tulajdonitottam.

Teszteljek holnap reggel,vagy varjam meg a mensim?elvileg tuteim nem lehetnek meg,de megis.napok ota.ha elozo honapban estem teherbe akkor mar kimutatna.es nagyon nem akartam a netet bujni,de amit olvastam az nem tul biztato.

A spiralt par honapja nezette az orvosom uh-n,jo helyen van(volt).

Vettem be catflamot de meg most is szurkall a hasam,csak enyhebben.

Idaig semmi tunetem nem volt mensi elott.


2017. febr. 24. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha most estél volna teherbe, ebben a hónapban azt valószínűleg nem mutatná ki a teszt a menzeszed előtt,úgyhogy inkább várjál.
2017. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ha vannak terhsségi tüneteid, akkor a teszt is kimutatja a terhességet - mert ugyanazok a hormonok okozzák a tüneteket is.
2017. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg még késik pár napot.
2017. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mehen kivulitol felek.volt 3 csaszarom,plusz a spiral,es az eleg eros alhasi fajdalom/szurkalas miatt aggodom.

Max megvarom elmulik e a fajdalom,vagy ujra erosodik.

Remelem semmi nincs a hatterben,bar eleg szerencsetlen vagyok ilyen ugyekben :(

2017. febr. 24. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Méhenkivűlível nem sokáig húznád ki és nem itt irogatnál szóval szerintem ettől ne aggódj.
2017. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A méhen kívüli terhességnél nem ilyenkor van a gond, hanem jópár héttel késöbb, amikor "beszorul" a petevezetöbe. De akkor nem "szúrkál" a hasa az illetönek, hanem igen erös, "késszúrás-szerü" fájdalmak lépnek fel, amit nem lehet nem észrevenni.
2017. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Elmult a szurkalas,most a gyomrom faj valami eszeveszettul,alig aludtam valamit.szedulok,es hanyingerem van.

Ilyet utoljara a 3.terhessegem elejen ereztem.de lehet valami virust szedtem ossze.megvarom a mensim.

2017. febr. 25. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!