Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt napján teljesen...

A nemvárt napján teljesen negatív teszt. Mondhatok le erről a hónapról?

Figyelt kérdés

Ma vagy holnapra nem várom, a ciklusaim váltakoztak az utóbbi hónapokban 30-32 nap között. Ma reggel teljesen negatívat teszteltem, ennél negatívabb nincs is... :( Az ovut az applikáció márc. 18-ra tette, de a folyás csak 22.-e körül jelentkezett. Lehet hogy később volt az ovum és mégis összejöhetett a baba, később foganva? Egész hónapban kb kétnaponta voltunk együtt. Mensis tüneteim nincsenek, de nem mindig szoktak lenni.

Hasonlóakról várok tapasztalatot, akár pozitív, akár negatív...


2017. márc. 31. 10:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a 32. ciklusnapomon vagyok ma. De az applikáció valamiért mégis csak holnapra jelzi a menstruációt. Ebben a hónapban még nem volt ovutesztelés, következőben már lesz. Viszont addig is türelmetlenül várom e hó eredményét...
2017. márc. 31. 10:49
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Eszembe sem jutna tesztelni aznap. Kb. hetfon. Egy kis turelem...
2017. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát miután valaki szülés után elveszít egy babát, akkor mindene van, csak türelme várni nem, sajnos :(
2017. márc. 31. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Se az applikáció, se a folyás nem ad választ arra, mikor volt a repedés. Házi körülmények között egyedül ébredési hő méréssel állapítható meg nagy biztonsággal napra pontosan. Szóval lehet, hogy a vártnál később volt ovu. Illetve az sem 100%, hogy a nemvárt napján már pozitív a teszt. A kisfiammal 15. Dpo-n nagyon halvány pozitív lett csak, de én tudtam hőből biztosan a repedés idejét.


Amíg nem jön meg, van remény, kétnaponta tesztelj újra.

2017. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így már érthető. Szóval a remény hal meg utoljára :)
2017. márc. 31. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehet aznap tesztelni, miért ne? Nem is értem, mi az, hogy "eszembe nem jutna"? Nekem két, nagyon határozott csík lett a teszten a nem várt napján. Gyanítom, ha pár nappal előtte tesztelek, akkor is pozitív lett volna, csak halványabban. Viszont ha nincs semmi, ne ess kétségbe, én a helyedben tesztelnék holnap után is egyet.
2017. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor meg is jött végül (szintén 32 napos ciklusaim vannak) A kisfiamnál nem várt napján közepes erős pozi volt a teszt ( ő egy héttel volt kisebb mint a mensi alapján)

Most nagyon halvány, időn túli tesztem volt nem várt reggelén, 2 na múlva már időn belül...most vagyok 10 hetes és úgy néz ki 1,5 héttel tuti később fogant mint kellet volna mensi alapján.

2017. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 18.an volt ovum,mára nem várom.Nagyon bízom benne,hogy nem is jön meg.Tesztet meg nem csináltam,de a hőm még mindig szépen fent van.Menszis tünetek nem nagyon vannak.Drukkolok,hogy baba legyen. :)
2017. ápr. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!