Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsö honap closty után, egy...

Elsö honap closty után, egy nap menszi késés, terhességi teszt még negativ. Volt már valaki ugyanigy ezzel? Mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés
A haviaim 28 naposak általában, de utobbi pár hónapban már ay is elöfordult hogy 26 napra jött meg. Ebben a hónapban kaptam closty kezelést az 5-ik naptol, 5 napig 1 szemet naponta. Tegnap volt a 28-ik nap, amikor tehát normális meg kellett volna jonnie, de semmi, de még a megszokott havi elötti tünetek sem jelentek meg. Másképpen érzen a hasszurkát, inkább mintha enyhe méhfeszülések lennének. Ma reggel csináltam egy SureChech terhességi tesztet elsö vizeletböl, de csak a kontrol csik jelent meg. Járt már valaki hasonló cipöben? Mi lett az eredményetek?

2017. márc. 27. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, hogy mikor volt a tüszőrepedés, mert annak hiányában nem tudjuk, hogy késik-e már egyáltalán. Többször volt Clostys hónapom, általában 14. nap körül megvolt a repedés, de volt hogy csak a 17-18.-on. Kétszer estem teherbe Clostyval, a kisfiammal kb. 14. napi repedéssel a 29. ciklusnapon lett nagyon halvány pozitív tesztem, most szintén 14. napi repedéssel a 28. napos erős pozitív lett.


Szóval ha később volt ovud, mint a 14. nap környéke, akkor még lehet pozitív is pár nap múlva.

2017. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valászt és biztatást. Beleélni magamat csak akkor merem amikor már egyértelmüvé válik. Sajnos, pontosan nem tudom mikor volt a tüsszörepedés mert az orvos kiirt 3 honapra clostyt mondvan hogy már hamarabb is meglesz a babánk minthogy a tabletták elfogynának és, mivel ez még csak az elsö kezelési hónap, nem is számoltam vele hogy már ilyen gyorsan kifejtené a gyógyszer a hatásat. Akkor ez a következö napokban már kiderül.

Neked meg nagy gratula és boldog, egeszséges babavárást kivánok!!!

2017. márc. 27. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!😊 Tesztelj újra két nap múlva, ha addig se jön meg! Drukkolok!

#1 voltam

2017. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak elkeserïteni,de nekem a closti kitolta a mensit,3-4 nappal.Drukkolok hogy neked ne igy legyen!
2017. márc. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma a hatodik nap késés és most kicsit barnázok. Ezek szerint meg jön a havi, vagy ilyenkor lehet-e még szó késöi beágyazodásrol?
2017. márc. 31. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!