Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a görbével milyenek a...

Hanga86 kérdése:

Ezzel a görbével milyenek a kilátásaim?

Figyelt kérdés

Én még nem értek hozzá,ezért várom a tapasztalt elemzők hozzászólásait.LH tesztem mindig nega,alig látható vagy nem látható 2.csíkkal,de ovus fájás megvolt és a 17cn-on nyák is volt.Ápr.10-re nem várom,16cn óta napi 1 Duphastont szedek.Nyelv alatt mérem.

Köszi a segítséget!4.hónapunk...


[link]



2017. márc. 31. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
fúúúú nincs ciklus.hu -d ? ez elég zavaros nekem....de ugrál nagyon a hőd tuti nem volt még ovud....mindig egy időben méred ? nincs pco-d ? mert akkor a normál érzékenységű pl 30 as lh nem fog mutatni semmit csak a magasabb érzékenységű...
2017. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján nem volt ovud, és valami nem oké, mert duphaston mellett nem 36,3-as hőnek kellene lennie nyelv alatt.

Méred legalább 5, de inkább 10 percig? Ne csak csipogásig mérd, ha digitálisat használsz.

2017. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
miért szeded a Duphastont ha még nem tudod hogy volt e ovud mivel progeszteron megakadályozza az ovut ....nagy butaság volt...
2017. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És igen, igaza van a másik válaszolónak, most a duphaston meggátolja az ovut, ha abbahagyod, lesz egy megvonásos vérzésed, ha tovább szeded, soha nem fogsz ovulálni... :(
2017. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

25-ös LH tesztem van.

Nyelv alatt mérem de csak csipogásig.

Duphastont eleve a 14-25-ig ciklusnapig javasolta a doki mert mensi előtt napokig barnáztam.Se vérvétel,se UH követés,és mivel olvastam h megakadályozza az ovut,próbáltam eltalálni,hogy mikor kezdjem.Ezért kezdtem az ovus fájások elmúltával,másnap meg jött a nyúlós nyák.Elég tanácstalan vagyok...😔

2017. márc. 31. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:
ezt annyira nem értem a dokikba uh követés nélkül mondják hogy szedjék az utrot ...mondjuk én ovu tesztelek hőmérőzök nagyon ismerem már a testem de így is rátolok két napot az ovura biztos ami biztos és csak onnan nyomom az utrot én soha nem kértem orvos tanácsát ebben de ha követés lenne tuti kérnék egy kontroll uh-t hogy meg volt e az ovu
2017. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a mérést csipogás után még öt percig csináld és ébredés után se pisi se mozgolódás se semmi de gondolom ezt már tudod és regizz be a ciklus.hu ra az sokkal normálisabb
2017. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Keresek dokit mert most nagyon elkeseredtem 😧 Most csipogás után megnéztem,36.2 volt de 5percig hagytam még,így lett 36,5. Mi van ha eddig is rosszak voltak az adatok? Bár,még így is alacsony...
2017. ápr. 1. 07:02
 9/18 anonim ***** válasza:
biztos hogy rosszak voltak a 36,5 a valós a progit pedig csak akkor szabad elkezdeni ha biztos tuti volt ovu :(
2017. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Áttettem fertilitybe.Így mi a véleményetek?Bár az ovuba nem lennék biztos,h akkor volt...


[link]

2017. ápr. 3. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!