Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo negatív teszttel,...

12. dpo negatív teszttel, ilyen görbével, van még remény?

Figyelt kérdés

Ma reggel negatív lett a teszt a netes egens teszttel (aki ismeri, vélemények?) nem tudom, mit hihetek, mert napok óta érzem a derekam, szurkál a hasam alja, most is állandó enyhe nyomás érzés érzek, néha- mindjárt megjön- érzéssel, és ilyen a görbém:

[link]


Lehet, csak túl korán teszteltem és pár nap múlva pozi lesz? Vagy ilyenkor már legalább egy enyhe csíknak kellett volna lenni és veszett a hónap?

Tapasztalatok?


2016. nov. 11. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ilyenkor kb. 80%-ban már mutat a teszt, de azért hozzá kell tenni, hogy elég korai ez. Semmiképp sincs veszve ez a hónap, de azért az ellenkezőjébe se éld bele magad. Szerintem várd ki, hogy megjön-e. Az már úgyse sok idő. Ha nem akkor meg lehet újra tesztelni
2016. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korai volt a teszt. A hőd meg szepen font van. Elvileg peteeresed 16 nap korul volt. nem tudom hany naposak a ciklusaid. De en 30 napra tippelem .tehat kell meg varnod 3-4 napot.
2016. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szexet jól vezetted? Nagyon kevés az együttlét a babahoz. Bár, ha minden igaz, a kettőből az egyik pont jókor volt. :)
2016. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, így jött ki.
2016. nov. 11. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
12. dpoi teszteléshez kell is egy érzékeny teszt. Most írtam másik kérdéshez, hogy nekem pl az x-epil 14. dpon is negatív volt, a teszteléshez képest 2 hétre pedig volt már embrió és pulzálás szóval később tuti nem fogant. Úgyhogy nem adnék erre. Esély annyi van, mintha nem is teszteltél volna.
2016. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem többet kellene szeretkezni, mert ez nagyon kevés, pláne akkor, amikor az ember babát szeretne.
2016. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van olyan helyzet, hogy nem jut több közös idő.
2016. nov. 12. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:
nem a mennyiség, hanem az időzítés a lényeg ilyen szempontból. (más szempontból meg nincs közünk hozzá szerintem...) az utóbbi pedig tökéletesebb nem is lehetne. nem ezen fog múlni a dolog.
2016. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!