Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnék! Ennyitől...

Gyereket szeretnék! Ennyitől lehetséges-e, hogy megfogantam?

Figyelt kérdés

37 éves nő vagyok. Olvasgattam, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. A ciklusom 16. napján voltam. Aktus ugyan nem történt köztünk, mert kiszállt a srác, mivel egy másik lány miatt bűntudata volt. Csak megujjazott (kb. 5 perc), miközben én a péniszét simogattam. Előváladék kevés volt ugyan, de volt. Hogy került-e a kezére belőle, mikor a saját péniszét megfogta, nem tudom. Az enyémre talán kicsi, de mivel kevés volt, rögtön megszáradt. Benyúltam ugyan a hüvelyembe, nem tudom ez elégséges-e.

Előtte sokat volt pisilni.

Már összeolvastam mindent ebben a témában. 37 évesen én is tisztában vagyok vele, hogy mi kell a gyerek fogantatásához. De sok helyen azt írják, hogy ennyitől is lehet terhesnek lenni. Vagy ez csak riogatás egyesek részéről? Pasit nem szeretnék, de gyereket igen.



2017. ápr. 1. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
A kor elorehalataval nehezen esik hip hop teherbe egy no foleg egy spermas keztol. A masik ha mar gyereket szeretnel de pasit nem egyszerubb ha a mesterseges megtermekenyitest valasztod nem fogod tudni h ki az apja es nem teszel tonkre kapcsolatokat.
2017. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Ez vagy kamu, vagy egy rettenetesen buta no kerdese.

Spermas keztol nem leszel terhes igy, ugyanis nincs sem sebesseg, sem "vivoanyag", amitol bejut a szukseges helyre a sperma.

Szoval ettol kizart, hogy terhes legyel. Jard ki legalabb a kozepsulit, mert ugy latszik bioszra nem jartal be.

2017. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia,akkor lenne esély a terhességre ha betette volna mégha nem is megy el benned.menet közben csurranhatott-cseppenhet valami,de ez itt a gyakori kérdéseken ősrégi téma :). Olvastam a kommenteket és valóban több esélyed lenne ha elmondanád a partnernak hogy mit szeretnél.De ez a megszáradt,meg felnyúlok magamnak dolog..nem is tudom mit írjak erre. Megértem azokat a nőket akik tényleg el vannak keseredve és mindent megtennének egy gyerekért.Nem ítélkezem mert nem ebben a helyzetben vagyok,talán nem is annyira elítélendő ha tényleg a nő anyaságra vágyik és nem azért tesz ilyet mert valakin bosszút akar állni,vagy így akarja a másikat megfogni/zsarolni stb.

Bár olvastam itt a gykorik.olyat is aki fecskendővel akart magának gyereket csinálni....és volt ilyen sikeres is.na akkor leblokkoltam...

2017. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Ne legyen még gyereked...nagyon tudatlan vagy.
2017. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
A terhesség lehetősége valahol a 0 és a 0,1% körül mozog... Nem is értem hogy merülhet fel valakiben ilyesmi.. Pláne 37 évesen...
2017. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Azért merült fel bennem ilyen, mert olvastam az másik oldalon állók aggodalmát - akik még nem szeretnének gyereket, de előváladékos kézzel ujjazták meg őket. Néhol még a nőgyógyász is azt válaszolja, hogy van esély a terhességre (bár elenyésző, de megtörténhet). Nem tudom már kideríteni mi az igazság ebben.


Köszönöm azoknak, akik nem dobnak rögtön követ rám és megértik a helyzetemet. Próbálom a legjobbat kihozni belőle :) Valóban ez a szándékom. Néha elkeseredek és elég nehéz olyankor :(

2017. ápr. 1. 20:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres es 28 napos a menstruációs a 16. Viklusnap is rég késő már...
2017. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hú hallod, rohadtul megérdemled hogy ne legyél terhes. Ilyen erkölcstelen módon akarod tönkrevágni emberek életét? A vége úgy is az lenne, hogy a pasi nyakába varrod magad gyerekestől, tojva arra hogy családok életébe rondítasz bele. Nagyon nem vagy érett egy gyerekre.
2017. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!