Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Értelmeznétek a hőgörbémet?...

Hanga86 kérdése:

Értelmeznétek a hőgörbémet? Ahova behúzta az ovut, arra azért nem tenném a nyakamat. De még nem vagyok jártas a hőgörbe értelmezésében.

Figyelt kérdés

[link]

Köszi!



2017. ápr. 3. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is fent marad a hőd akkor jó helyre húzta.
2017. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, jó helyre húzta :)
2017. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hiába volt napokkal előtte a nyák és ovus fájdalom? Bár egy kicsi hiba csúszhatott a számításokba mert sz utóbbi 3napba mérem tovább,mint a csipogás,így valószínüsítem hogy előtte is magasabbak lehettek 0,2-0,3-alaz értékek de vegyük most ez alapul,ami van 😀 Viszont így kitolódott ciklusom kb.4-5 nappal...
2017. ápr. 3. 08:39
 4/11 A kérdező kommentje:
És lehet,hogy az együttlétek sem voltak jókor,ha tényleg így volt ovum!? Ápr.10-re nem várnàm,de itt 15-re tette.
2017. ápr. 3. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig 1 csipogásig mérted, most meg pár napja tovább, akkor ez a görbe így semmit nem ér. A következő ciklusban próbáld meg min 5 percig mérni, és mindíg úgy, és persze reggel azonos időben mielőtt kikelsz az ágyból.
2017. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahova húzta az a jó... a megemelkedett hő előtt 6 napot kell nézni és a legmagasabb hőmérséklet főlé kell mennie.


És ez most történt meg. Ovus fájdalom és nyák megelőzheti a tüszőrepedést. A hőgörbe sosem előre jelez, hanem utólag lehet értelmezni :) Pár hőgörbe után jobban betudod lőni mikor tájt kell együtt lenni többször :)

2017. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl a tojcsis nyák mindig ovu elötti napokban van. ovu napján inkább már ilyen vizes vagy krémes jellegű. tehát ovukor nekem sosincs tojcsis nyákom csak előtte lévő napokban. szerintem is jól húzta be
2017. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál.Ciklus 24.napján: 5mm-es nyálkahártya,18mm-es domináns tüsző.

Holnap hormonsor vérvétel,Duphastont csüt-ön szedem utoljára.Ha megjönne a mensim,akkor Closty következik.Így már azt se tudom volt-e ovum és ez már a 2 ,vagy késői lesz!?Ma már 36,8volt a hőm.

2017. ápr. 4. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:
holnap legyetek együtt 20mm nél már repedhet. lehet dupla ovu drukkolok :)
2017. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot! Meglepődtem mikor mondta :) Tényleg csupa rejtély és lutri az emberi szervezet...
2017. ápr. 4. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!